Bugilo

aplikacje
https://bugilo.pl/
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Bugilo to aplikacja do zarządzania zleceniami oraz monitorowania ich realizacji w mikro i małych przedsiębiorstwach. Aplikacja umożliwia pełne zarządzanie całym projektem - od jego wyceny, aż po wystawienie faktury. Główne funkcjonalności to zarządzanie zadaniami, ewidencja czasu pracy oraz rozbudowane statystyki, pomagające ocenić rentowność projektu oraz postępy jego realizacji.

Jaki problem rozwiązujecie?

Właściciele firm oraz osoby zarządzające korzystają z wielu narzędzi, aby usprawnić zarządzanie zleceniami. Bugilo łączy w sobie funkcjonalności różnych programów, dzięki czemu wszystko odbywa się w jednym miejscu. Rozbudowanym statystyki pozwalają użytkownikom na bieżąco kontrolować postępy realizacji projektów oraz ich koszty.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Aplikacja skierowana jest do mikro i małych firm, które realizują zlecenia dla klientów zewnętrznych. Grupą docelową są firmy, które chcą na biężąco monitorować realizację projektów, ich czas oraz budżet - przede wszystkim z branży IT i reklamowej.

Kto stoi za projektem?

Twórcami projektu są Wojciech Radomski, Paweł Elbanowski i Marcin Szajek - absolwenci Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej oraz założyciele kilku prężnie działających firm informatycznych. Trzon zespołu to nie przypadkowe osoby, a grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do szukania nowatorskich rozwiązań codziennych, ludzkich problemów. W swojej karierze zawodowej zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia za realizowane projekty, m.in. w 2014 roku zostali finalistami plebiscytu "Polacy z werwą" w kategorii Innowacje w biznesie

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie dostępna jest wersja beta aplikacji i trwają prace nad jej ulepszeniem. Pozyskaliśmy już pierwszych użytkowników i wciąż szukamy nowych.

Jakie są plany rozwoju?

W planach jest dalszy rozwój produktu oraz pozyskanie jak największej liczby użytkowników na rynku polskim. W dalszym etapie eksansja na rynki zagraniczne.

Startupy

Dodaj startup