Bulldogjob

kariera i rekrutacja, informatyka i programowanie, marketing i reklama
www.bulldogjob.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Bulldogjob.pl to portal internetowy promujący świadome podejście pracodawców IT do środowiska pracy jakie tworzą. Piszemy o tym jak pozyskiwać pracowników IT poprzez wysokiej jakości ogłoszenia o pracę, profesjonalnie przeprowadzone interview oraz budowanie wizerunku najlepszego pracodawcy IT wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Pokazujemy najlepszych pracodawców IT, ich metodologię pracy, rozwiązania technologiczne jakie stosują oraz osiągnięcia. Chcemy mieć realny wpływ na podnoszenie jakości pracy w organizacjach zarówno pod kątem zwiększania jakości wytwarzanych produktów, jak i relacji panujących w firmach. Nasi Klienci wierzą w innowacyjność, my wspieramy takie działania, które przyczyniają się do rozwijania innowacyjności: rozwój techniki i technologi oraz rozwijanie umiejętności miękkich wszystkich członków organizacji – życzliwości, dobrej komunikacji, efektywnej organizacji pracy, motywacji oraz skutecznego wynagradzania.

Jaki problem rozwiązujecie?

Skupiamy różnych Pracodawców IT w jednym miejscu i dajemy im platformę do mówienia technicznie o sobie do swoich potencjalnych Pracowników. Swarzyliśmy platformę do komunikacji Pracodawców z Pracownikami IT, tak by było łatwiej wybrać tego najlepszego dla danej osoby.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do ludzi z IT: do programistów, administratorów IT, testerów, project mangerów, architektów, supportowców ale też do grafików (UX) i handlowców IT. Do firm, które są software house'ami ale też do firm, które działają w innej branży, ale mają znaczące działy IT.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Naszymi klientami są Pracodawcy IT- wykupują u nas abonament korzystania z naszych narzędzi na 3, 6 lub 12 miesięcy. Mamy też przestrzeń na indywidualne wyceny, do małych firm są one zdecydowanie preferencyjne.

Kto stoi za projektem?

Iwona Tur - tworzyłam zespoły IT przez 12 lat. Marcin Jackowski - HR-owiec znające realia pracowników z twardej praktyki. Adam Kukołowicz - techniczna twarz projektu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Jesteśmy na bardzo dobrze zapowiadającym się początku. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odzewem ze środowiska IT. Docieramy do Pracodawców IT jednocześnie działając e-marketingowo wśród Pracowników IT. Piszemy dużo specjalistycznych treści, chcemy przyciągać wartościową treścią.

Jakie są plany rozwoju?

Do końca 2016 r. chcemy zaprosić 1000 pracodawców z Polski i być może drugie tyle z zagranicy. Chcemy być Facebookiem w świecie pracy IT :).

Startupy

Dodaj startup