Carly

motoryzacja
www.carly.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
inny, pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Carly to narzędzie dla osób, które planują kupić nową Skodę. Zasada działania jest bardzo prosta: konfigurujesz samochód, jaki chcesz kupić i wysyłasz zapytanie o cenę do kilkunastu dealerów jednym kliknięciem. W przeciągu 72h otrzymujesz oferty uwzględniające maksymalny rabat, jaki możesz otrzymać od danego Dealera.

Jaki problem rozwiązujecie?

System pomaga znaleźć potencjalnym nabywcom Skody najkorzystniejszą ofertę. Ponadto dzięki Carly Dealerzy samochodowi mogą dotrzeć do większej ilości klientów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Carly przeznaczone jest dla osób, które planują zakup nowej Skody i chciałyby uzyskać lepszą cenę niż katalogowa. Poza oszczędnością pieniędzy użytkownik Carly oszczędza także czas, ponieważ nie musi kontaktować i targować się z każdym sprzedawcą z osobna, by uzyskać najlepszą cenę.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Carly zarabia na dostarczeniu Klienta zdecydowanego na zakup w konkretnym salonie samochodowym.

Kto stoi za projektem?

Za projekt odpowiedzialny jest Szymon Wierzyk oraz jeden z wrocławskich inwestorów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis w pełni funkcjonuje, lecz jest cały czas ulepszany i modyfikowany pod wymagania zarówno Klientów, jak i Dealerów. Na dzień dzisiejszy (29.07.2016) ponad 60 użytkowników skorzystało z usług Carly.

Jakie są plany rozwoju?

Wraz z rozwojem serwisu planujemy dodawać kolejne marki samochodów, by oferować swoje usługi także dla osób szukających innego auta niż Skoda.

Startupy

Dodaj startup