Celo.pl

transport i komunikacja
Sosnowiec
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, pośrednictwo
Udostępnij:

Celo.pl to nowoczesny serwis aukcji transportowych umożliwiający w szybki i łatwy sposób znalezienie najkorzystniejszych usług transportowych, pośredniczący między przewoźnikami a osobami, które szukają transportu dla np: sofy, motoru, jachtu bądź przedmiotu o nietypowych wymiarach.

Czym jest Wasz projekt?

Celo.pl to nowoczesny serwis aukcji transportowych umożliwiający w szybki i łatwy sposób znalezienie najkorzystniejszych usług transportowych, pośredniczący między przewoźnikami a osobami, które szukają transportu dla np: sofy, motoru, jachtu bądź przedmiotu o nietypowych wymiarach. Serwis umożliwia zleceniodawcom dodawanie darmowych przesyłek transportowych i otrzymywanie ofert na zasadzie "aukcji w dół". Serwis pozwala na łączenie zleceniodawców z przewoźnikami, którzy jadą tą samą lub podobną trasą co pozwala uzyskać oszczędności nawet do 70% standardowej ceny za podobny transport.

Jaki problem rozwiązujecie?

Celo.pl ma zadanie wyeliminowanie konieczności mozolnego i czasochłonnego szukania wiarygodnej firmy transportowej do wykonania naszego zlecenia. Dzięki serwisowi przewoźnicy uzyskują narzędzie do łatwego znajdowania potencjalnych gwarantowanych klientów, co pozwoli im ograniczyć puste bądź niepełne przebiegi. To proste ekonomiczne i ekologiczne.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Serwis jest kierowany do zleceniodawców poszukujących tanich sprawdzonych usług transportowych, jak również do przewoźników poszukujących dodatkowych zleceń w celu uniknięcia pustych bądź niepełnych przebiegów.

Kto stoi za projektem?

Właścicielem i twórcą celo.pl jest Tomasz Zubel

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis funkcjonuje w tej chwili jako otwarta beta. Uruchomienie nastąpi pod koniec maja.

Jakie są plany rozwoju?

Jeżeli portal przyjmie się na polskim gruncie, pomyślimy o ekspansji zagranicznej.

Startupy

Dodaj startup