chatterbox.pl

edukacja
www.chatterbox.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Jesteśmy szkołą językową online, która prowadzi zajęcia z lektorem na żywo w zakresie pięciu języków (angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, francuski).

Czym jest Wasz projekt?

Jesteśmy szkołą językową online, która prowadzi zajęcia z lektorem na żywo w zakresie pięciu języków (angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, francuski). Do prowadzenia lekcji korzystamy z najnowszych narzędzi do spotkań online, między innymi, wirtualnego pokoju w którym lektor może w czasie rzeczywistym dokonywać atrakcyjnej prezentacji swoich materiałów. Oprócz korzystania z wirtualnego pokoju od konkurencji odróżnia nas uproszczony model zakupowy, gdzie słuchacze nie muszą podpisywać żadnych umów na określone kursy. Wystarczy wykupić dowolną ilość lekcji i rozwijać swój język obcy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasze motto to ęJęzyki z dostawą do domu" z czego wynika, że głównym problemem jaki rozwiązujemy są dojazdy na korepetycje lub do szkół językowych. Z tego względu nasze lekcje są po prostu tańsze. Słuchacze chatterbox.pl mogą się uczyć w dowolnym miejscu, mogą wybrać dowolny termin lekcji i mogą wykupić tyle lekcji ile chcą.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszym targetem są ludzie młodzi, którzy cenią sobie rozwój językowy. Uczniowie, studenci i absolwenci to główni nasi klienci.

Kto stoi za projektem?

Tegoroczny absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia angielska wspierany przez zgrany zespół sześciu lektorów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt działa od kwietnia i do tej pory udzieliliśmy już 112 godzin płatnych lekcji. Od września będziemy odpowiadać za stacjonarne nauczanie języka angielskiego w jednym z przedszkoli. Działamy pod skrzydłami AIP UW co pozwala ograniczyć koszty utrzymania. Obecnie inwestujemy w reklamę i liczymy na nowych słuchaczy wraz z początkiem nowego roku szkolnego.

Jakie są plany rozwoju?

Podwojenie miesięcznej ilości udzielanych lekcji do końca tego roku, następnie przebudowa strony głównej oraz stworzenie aplikacji mobilnej służącej do zarządzania panelem słuchacza.

Startupy

Dodaj startup