CieploZimno.com

rozrywka, marketing i reklama
www.cieplozimno.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Serwis konkursowy mający za zadanie wypromować Twoją stronę w sieci. Konkursy polegają na zadaniu jednego prostego pytania powiązanego z treścią Twojej strony www. Skuteczność tego rozwiązania opiera się na tym, że uczestnicy konkursów wchodzą na...

Czym jest Wasz projekt?

Serwis konkursowy mający za zadanie wypromować Twoją stronę w sieci. Konkursy polegają na zadaniu jednego prostego pytania powiązanego z treścią Twojej strony www. Skuteczność tego rozwiązania opiera się na tym, że uczestnicy konkursów wchodzą na Twoją stronę i przeglądają ją, aby znaleźć odpowiedź na pytanie. Jeżeli przykujesz ich uwagę treścią lub ofertą strony, jest szansa, że zostaną na dłużej. A może nawet staną się częstymi gośćmi Twojej witryny. Każdy konkurs reprezentowany jest za pomocą zdjęcia o dowolnym rozmiarze (istnieje możliwość rezerwacji całej strony głównej). Zdjęcie jest zarazem wizytówką i reklamą Twojej strony www, bloga, sklepu lub firmy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Chcemy zaoferować prostą, ale niezwykle skuteczną formę reklamy. Z gwarancją tego, że uczestnicy wejdą na Twoją stronę internetową i przejrzą jej ofertę. Czy ta forma reklamy jest skuteczna? Aby się o tym przekonać, warto spróbować.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich zainteresowanych promocją swoich stron internetowych, a także dla tych, którzy lubią konkursy z jasnymi i prostymi zasadami. Bez skomplikowanych regulaminów i przepisów.

Kto stoi za projektem?

Projekt prywatny osoby, która próbuje swych sił w internecie:)

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Portal ruszył 11.02.2012 i już osiągnął bardzo dobre wyniki mimo tego, że promocja odbywa się tylko przy pomocy FB.

Jakie są plany rozwoju?

Jeżeli utrzyma się dotychczasowe tempo rozwoju, niebawem wprowadzimy narzędzie, które umożliwi właścicielom stron www kierowanie swojej reklamy (konkursów) do użytkowników o określonych zainteresowaniach. Np. sport lub moda.

Startupy

Dodaj startup