Citask.pl

kariera i rekrutacja, rozrywka, lifestyle, biznes i finanse
www.citask.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
usługi premium
Udostępnij:

Citask.pl to platforma zadań lokalnych, która pozwala zaoszczędzić swój czas osobom które odstępując od swoich obowiązków mogą je zlecić komuś ze swojej okolicy.

Czym jest Wasz projekt?

Citask.pl to platforma zadań lokalnych, która pozwala zaoszczędzić swój czas osobom które odstępując od swoich obowiązków mogą je zlecić komuś ze swojej okolicy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Zasady działania Citask.pl są proste. Z naszego narzędzia możecie skorzystać kiedy potrzebujecie osoby z okolicy, która może was wyręczyć z obowiązków, jak np. pomalowanie płotu, pomóc przy pracy w ogrodzie, zrobić zakupy, a może rozniesie ulotki, rozwiesi plakaty, udzieli korepetycji czy też naprawi komputer… Zlecamy wtedy zadanie, w którym wskazujemy jego Opis oraz określamy wynagrodzenie jakie jesteśmy w stanie zaoferować za poprawne wykonanie, a zainteresowane zadaniem osoby zgłoszą się do jego wykonania.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt na pierwszy rzut skierowany do osób które nie mogą, nie mają czasu na wykonanie niektórych obowiązków lub potrzebują do nich pomocników, ale i również dla osób młodych i aktywnych które mogą zarobić w swojej okolicy wykonując zadania.

Kto stoi za projektem?

Organizacją projektu oraz zespołu kieruje Mateusz Gawin.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Citask wystartował wręcz kilka tygodni temu i jest na etapie wprowadzania na rynek, jednakże prowadząc wszelkiego rodzaju kampanie dynamicznie notujemy wzrost użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

Osiągnięcie rozgłosu na rynkach lokalnych jest głównym celem. Planujemy przede wszystkim dalej rozwijać funkcjonalność w tym też wprowadzić aplikacje mobilne, aby dostosować się dla użytkowników tabletów i smartphone'ów.

Startupy

Dodaj startup