CityLike

rozrywka, społeczność
http://citylike.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

CityLike jest narzędziem, dzięki któremu nasi użytkownicy otrzymują możliwość „dzielenia się” miastem. Co to oznacza? Otóż gdy zainteresuje ich jakieś miejsce w Warszawie to w kilku prostych krokach mogą je udostępnić na CityLike, tak aby inni mogli pójść w ich ślady, i to dosłownie!

Czym jest Wasz projekt?

CityLike jest narzędziem, dzięki któremu nasi użytkownicy otrzymują możliwość „dzielenia się” miastem. Co to oznacza? Otóż gdy zainteresuje ich jakieś miejsce w Warszawie to w kilku prostych krokach mogą je udostępnić na CityLike, tak aby inni mogli pójść w ich ślady, i to dosłownie! Nasz serwis to także idealne miejsce dla osób szukających inspiracji na obiad w restauracji, wspólny wypad z przyjaciółmi czy też na romantyczny wieczór we dwoje. Gdyż dzięki możliwości oceniania miejsc, będą pewni czego mogą się spodziewać po danym obiekcie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Przede wszystkim odkrywamy na nowo Warszawę wraz z naszymi użytkownikami, którzy współtworzą CityLike. Dzięki naszemu projektowi osoby nieznające zbyt dobrze stolicy, są w stanie znaleźć w niej miejsce dla siebie, takie jak pub, w którym obejrzą mecz przy kuflu piwa, czy park na poranny jogging.

Do kogo kierujecie swój projekt?

CityLike jest skierowane do osób w każdym wieku oraz płci, mieszkających w Warszawie jak i na jej obrzeżach. W niedługim czasie mamy zamiar rozszerzyć projekt na kolejne miasta Polski.

Kto stoi za projektem?

Nad całością projektu czuwa jedna osoba - Dawid Dapszus, grafik z 5 letnim doświadczeniem. Zajmuje się wszystkim poczynając od strony technicznej CityLike, poprzez jego wizualną oprawę, a kończąc na reklamie..

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt dopiero co wystartował, tak więc mamy nadzieję iż przyjmie się szybko wśród warszawskiej społeczności.

Jakie są plany rozwoju?

Jeśli chodzi o plany rozwoju, to w najbliższym czasie chcemy nawiązać współpracę z właścicielami lokali gastronomicznych, kawiarni, klubów, dzięki której obydwie strony zyskają reklamę wśród społeczności lokalnej. Oprócz tego tak jak już było wspomniane, chcemy rozszerzyć działalność na kolejne miasta w Polsce.

Startupy

Dodaj startup