Cliped.pl - więcej niż inspiracje!

rozrywka, lifestyle, grafika i design, społeczność
http://www.cliped.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Jest to polska wersja serwisu wzorowanego na znanym i coraz bardziej popularnym Pinterest.com.

Czym jest Wasz projekt?

Jest to polska wersja serwisu wzorowanego na znanym i coraz bardziej popularnym Pinterest.com. Serwis można nazwać pewnego rodzaju szkicownikiem lub notatnikiem. Użytkownik może wrzucać tu wszystko, co jest dla niego ciekawe lub inspirujące.

Jaki problem rozwiązujecie?

W zależności od swoich upodobań, pomożemy użytkownikom znaleźć fotografie która go zainspiruje rozbawi lub zmotywuje do dalszej pracy. Nasz serwis posiada kilka kategorii tematycznych, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Mężczyzn na pewno zainteresują takie kategorie jak motoryzacja, kobiety czy sport. Kobiety mogą zainteresować kategorie: moda, kuchnia, sztuka. Nie zabraknie tu również inspirujących zdjęć dla przedstawicieli rożnych grup zawodowych (architekci, projektanci wnętrz, fotograficy, designerzy itp.).

Do kogo kierujecie swój projekt?

Portal cliped.pl skierowany jest do wszystkich. Każda z użytkowników ma inne zapotrzebowania i oczekiwania od portalu, ale jedno jest pewne - każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Kto stoi za projektem?

Zazwyczaj tego typu projekty tworzone są w zespołach składających się z kilku osób. Natomiast serwis cliped.pl jest tworzony przez 2 przyjaciół, którym tworzenie stron oraz serwisów internetowych sprawia wielką przyjemność.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest ukończony. Cała podstawowa funkcjonalność jaką chcieliśmy zawrzeć w projekcie została już zawarta. Aktualnie skupiamy się nad poprawą błędów, o ile jakieś znajdziemy lub poinformują nas o nich użytkownicy. Jako, że projekt wystartował 1 maja, to o wynikach na tak wczesnym etapie projektu nie ma co mówić.

Jakie są plany rozwoju?

W planach jest napisanie kilku wtyczek do przeglądarek, tak aby ułatwić użytkownikowi opcje dodawania materiałów do serwisu, a kolejnym krokiem będzie stworzenie aplikacji mobilnej pozwalającej na wygodne korzystanie z serwisu.

Startupy

Dodaj startup