cloudevs

informatyka i programowanie
cloudevs.com
Finansowanie:
dotacja z UE, inwestor prywatny
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

cloudevs to prywatna przestrzeń w chmurze oferująca przechowywanie, synchronizacje oraz dzielenie się plikami w bezpieczny sposób. cloudevs bazuje na platformie ownCloud - sprawdzonym środowisku Open Source, które jest wykorzystywane zarówno przez indywidualnych odbiorców jak i korporacje. Dzięki nam możesz w bezpieczny sposób pracować sam lub wspólnie ze swoim zespołem na rożnych plikach oraz synchronizować i dzielić się plikami bez obaw o bezpieczeństwo i prywatność danych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązania takie jak Dropbox, Google Drive czy OneDrive nie oferują prywatności oraz bezpieczeństwa danych, ponieważ nigdy nie wiemy kto ma dostęp do naszych danych oraz gdzie są one przechowywane. cloudevs oferuje pełną funkcjonalność jaką daje przestrzeń w prywatnej chmurze bez konieczności posiadania umiejętności w zakresie konfigurowania i konserwacji serwera oraz nie wymaga wysokich nakładów finansowych. Korzystając z naszej usługi tylko Ty, pracownicy z Twojej firmy lub osoby, którym chcesz ofiarować dostęp mają wgląd do danych. Korzystając z cloudevs wiesz gdzie Twoje dane są fizycznie przechowywane.

Do kogo kierujecie swój projekt?

cloudevs jest zarówno dla klientów indywidualnych ceniących sobie prywatność i bezpieczeństwo danych oraz firm, które preferują pracę zespołową i potrzebne jest im zaufane narzędzie do pracy na wrażliwych danych.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoją pasjonaci nowoczesnych rozwiązań technologicznych ze Szczecina.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Jesteśmy na etapie otwartej bety, podczas której każdy może sprawdzić jak działa nasza platforma dzięki specjalnie przygotowanej wersji DEMO, zapisać się na newsletter oraz wybrać jeden z czterech pakietów.

Jakie są plany rozwoju?

cloudevs od samego początku jest ukierunkowany na rynek globalny. Wraz z rozwojem firmy planujemy adaptować się do rynków, które wykażą największe zainteresowanie produktem. Planujemy również rozpoczęcie instalacji naszego środowiska na prywatnych serwerach, na serwerach wynajmowanych przez klientów oraz oferować naszą usługę jako dodatkowy pakiet dla klientów firm hostingowych.

Startupy

Dodaj startup