CookFu.pl

gastronomia, aplikacje
http://cookfu.pl/
Finansowanie:
inne, własne
Model biznesowy:
inny, abonament, reklama
Udostępnij:

CookFu to serwis, który, prezentując świeże propozycje szefów kuchni z restauracji, kawiarni i innych punktów gastronomicznych w okolicy, codziennie pomaga użytkownikom znaleźć odpowiedź na pytanie "co zjeść".

Czym jest Wasz projekt?

CookFu to serwis, który, prezentując świeże propozycje szefów kuchni z restauracji, kawiarni i innych punktów gastronomicznych w okolicy, codziennie pomaga użytkownikom znaleźć odpowiedź na pytanie "co zjeść". System opiera się na geolokalizacji oraz notyfikacjach.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pomagamy użytkownikom w szybki i łatwy sposób przejrzeć jakie oferty dnia przygotowane są w okolicznych restauracjach czy kawiarniach i porównać je, tak aby wybrać najciekawszą. Dajemy także możliwość managerom punktów gastronomicznych reklamowania swojej oferty. Dostęp do statystyk ofert: wyświetleń, udostępnień w serwisach społecznościowych, pozwala na bardziej precyzyjne docieranie z kolejnymi ofertami do klientów

Do kogo kierujecie swój projekt?

Ludzie jedzący często na mieście z racji swojego trybu życia: pracujący w wielkich miastach, którym nie opłaca się często gotować indywidualnie tylko dla siebie lub nie mają na to czasu. Jednocześnie są to ludzie odżywiający się zdrowo oraz smacznie, świadomi kulinarnie, którzy szukają ciekawych ofert – nie tylko „zapychających” i tanich. CookFu ma być ucieczką od rutyny, którą jest jedzenie cały czas tego samego, w tych samych miejscach.

Kto stoi za projektem?

-

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Po dwóch miesiącach działań w Londynie postanowiliśmy rozszerzyć ofertę także na rynku polskim. Jesteśmy na etapie pozyskiwania zarówno kontentu z restauracji jak i użytkowników z Warszawy.

Jakie są plany rozwoju?

Po uzyskaniu masy krytycznej w Warszawie oraz Londynie chcemy dołączać kolejne miasta na mapie ofert, a także rozwijać media jakimi dysponujemy tak, aby opublikowane w serwisie oferty docierały do jak najszerszego grona odbiorców

Startupy

Dodaj startup