CoupoRando

marketing i reklama, e-commerce
http://www.couporando.pl/
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

CoupoRando jest stroną, która zabiera informacje na temat kuponów rabatowych i promocji obowiązujących w sklepach online. Każdy użytkownik znajdzie na stronie ogólne kody rabatowe i informacje o wyprzedażach oraz specjalne kody przygotowane przez sklepy internetowe dla CoupoRando. Projekt jest realizowany w kilku krajach. Aktualne informacje o kuponach dostarczamy użytkownikom z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. W przyszłości zasięg projektu będzie się rozszerzał i obejmie kolejne kraje. Strona CoupoRando pozwala każdemu znaleźć zniżkę na zakupy internetowe.

Jaki problem rozwiązujecie?

Zbieramy w jednym miejscu informacje o promocjach i kody rabatowe, które w natłoku wiadomości łatwo przegapić. Ułatwiamy dostęp do ogólnych kuponów oraz zdobywamy dla naszych użytkowników dodatkowe zniżki na zakupy. Dodatkowo redakcja codziennie przegląda listy rabatów i wybiera te, które są atrakcyjne dla kupujących.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do każdej osoby, która robi, lub chce robić, zakupy online i do tego nie lubi przepłacać za produkty. Naszym klientem jesteś Ty, bo to Tobie należą się zniżki i aktualne informacje. CoupoRando przyda się zarówno osobom regularnie robiącym zakupy przez internet oraz tym, którzy stawiają w tej strefie pierwsze kroki. Z nami znajdziesz kody na darmową dostawę

Kto stoi za projektem?

CoupoRando to projekt za którym stoi Christopher Kasprzak, który swoją wiedzą i doświadczeniem zasila cały projekt, liczna redakcja odpowiedzialna za treści na stronie, przesympatyczny dział IT, dzięki któremu wszystko działa oraz firma CoupoRando GmbH, która ma swoją siedzibę na Wutzkyallee 51 w Berlinie. Mamy doświadczenie w działaniach na międzynarodowych rynku kuponów rabatowych.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest już w fazie zaawansowanej - strona oraz kupony rabatowe działają i są codziennie aktualizowane. Z dnia na dzień mamy coraz większą liczbę sklepów internetowych i nowych zniżek i kuponów na stronie. Do tego nawiązaliśmy już współpracę z mocnymi partnerami i razem będziemy wzmacniać pozycję CoupoRando na rynku polskim i międzynarodowym.

Jakie są plany rozwoju?

Naszym celem jest rozszerzenie bazy sklepów oraz zdobywanie dla naszych użytkowników dodatkowych i atrakcyjnych rabatów. Chcemy sprawnie działać na arenie międzynarodowej i sprawić, aby każdy kto chce zrobić zakupy online, pomyślał najpierw o CoupoRando.

Startupy

Dodaj startup