Crossweb.pl

inna, informatyka i programowanie
http://crossweb.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Crossweb jest to serwis prezentujący w prostej i czytelnej formie ciekawe wydarzenia związane z szeroko pojętym internetem. W szczególności ujęte są branże: IT, UX, SEM, SEO, e-biznes.

Czym jest Wasz projekt?

Crossweb jest to serwis prezentujący w prostej i czytelnej formie ciekawe wydarzenia związane z szeroko pojętym internetem. W szczególności ujęte są branże: IT, UX, SEM, SEO, e-biznes. Co ważne serwis obejmuje nie tylko duże wszystkim znane konferencje i barcampy ale także te mniejsze spotkania, które często są nie mniej ciekawe. Zakres działania obejmuje największe miasta w Polsce.

Jaki problem rozwiązujecie?

Aby odnaleźć interesujące wydarzenie trzeba przeszukać wiele stron lub profili. Crossweb znacznie ułatwia to zadanie. Co ważne ideą serwisu jest maksymalna prostota i łatwość prezentowania informacji. Najważniejsze jest szybkie dostarczenie informacji użytkownikowi.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Serwis jest skierowany do osób związanych zawodowo lub interesujących się branżami IT, UX, SEM, SEO, e-biznes.

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcą i autorem serwisu jestem ja, czyli Krzysztof Hostyński. Od lat pasjonuję się internetem i programowaniem. Po 8 lat pracy w Grupie Onet zdecydowałem się na otworzenie własnego biznesu. Tak powstała firma adneo, w ramach której rozwijam także własne projekty. Crossweb jest pierwszym opublikowanym projektem.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Pierwsza wersja projektu oficjalne zaprezentowana została 20 czerwca 2012. Aktualnie zbieram uwagi, powiększam bazę wydarzeń i szukam kontaktów z organizatorami.

Jakie są plany rozwoju?

Aktualne plany to dotarcie do mniej znanych (a ciekawych) wydarzeń oraz nawiązanie kontaktów z ich organizatorami. Oczywiście w głowie jest już kilka pomysłów na rozbudowę serwisu, najważniejsze z nich zostaną wprowadzone przed nowym sezonem (we wrześniu).

Startupy

Dodaj startup