CyfrowaDemokracja.pl

inna, społeczność
Warszawa, ul. Trębacka 4
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

CyfrowaDemokracja.pl to pierwsze w Polsce, dostępne dla wszystkich, narzędzie dialogu społecznego służące tworzeniu i przeprowadzaniu konsultacji społecznych na ważne tematy.

Czym jest Wasz projekt?

CyfrowaDemokracja.pl to pierwsze w Polsce, dostępne dla wszystkich, narzędzie dialogu społecznego służące tworzeniu i przeprowadzaniu konsultacji społecznych na ważne tematy. Każdy użytkownik, każda organizacja czy instytucja może stworzyć konsultacje społeczne oparte o samodzielnie napisany artykuł.

Jaki problem rozwiązujecie?

Cyfrowa Demokracja jest źródłem kapitału społecznego, które dostarcza opinii, komentarzy i ocen społecznych. Głównym wyróżnikiem CyfrowejDemokracji.pl jest połączenie interesu społecznego z interesem przedstawicielskim na równych prawach w przestrzeni cyfrowej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy zarówno do osób prywatnych, poruszonych konkretnym problemem, na który natknęli się w swoim otoczeniu, jak i do firm, stowarzyszeń i wszelkich instytucji, które pragną zamówić profesjonalne konsultacje społeczne.

Kto stoi za projektem?

ResPublic SCT wykorzystuje unikalne połączenie wiedzy z zakresu partycypacji społecznej oraz nowoczesnych technik internetowy. ResPublic SCT jest częścią firmy ResPublic Sp. z o.o., odpowiadającą na potrzeby instytucji publicznych, związane z prowadzeniem i społecznym konsultowaniem przedsięwzięć. Udostępniamy narzędzia do prowadzenia konsultacji on-line, które zostały stworzone przez ludzi o największym w Polsce doświadczeniu w prowadzeniu konsultacji społecznych.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Platforma już ruszyła - zapraszamy zarówno do udziału w badaniach, dodawania własnych artykułów, jak i zamawiania konsultacji.

Jakie są plany rozwoju?

Pragniemy, by wszystkie możliwości platformy CyfrowaDemokracja.pl były w pełni wykorzystane.

Startupy

Dodaj startup