DailyPromo

zdrowie i uroda, kultura i sztuka, moda i uroda, lifestyle, społeczność, gastronomia, aplikacje
http://dailypromoapp.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

DailyPromo to aplikacja na smartfony z systemami iOS oraz Android, która pozwala na przeglądanie oraz dzielenie się promocjami znajdującymi się wokół użytkownika. Chcieliśmy stworzyć stworzyć projekt, który jest przydatny dla każdego, a za razem bardzo prosty w użyciu.

Czym jest Wasz projekt?

DailyPromo to aplikacja na smartfony z systemami iOS oraz Android, która pozwala na przeglądanie oraz dzielenie się promocjami znajdującymi się wokół użytkownika. Chcieliśmy stworzyć stworzyć projekt, który jest przydatny dla każdego, a za razem bardzo prosty w użyciu. Promocje są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Jaki problem rozwiązujecie?

Najważniejsza funkcja to możliwość dodawania przez każdego użytkownika promocji, z którymi się spotka. Można to bardzo prosto zrobić korzystając z formularza wewnątrz aplikacji; pozwala on na szybki wybór kategorii, dodanie lub zrobienie zdjęcia oraz zaznaczenie lokalizacji na mapie. Dzięki temu, każdy użytkownik przebywający w okolicy będzie mógł zobaczyć dodane promocje.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszymi użytkownikami są wszyscy. Bez względu na stan portfela, status społeczny czy zainteresowania. Aplikacja posiada szeroki wybór kategorii promocji, dlatego znajdziemy w niej informacje o zniżkach na bilety do kina, przez promocje na ubrania w znanych sklepach po ciekawe dania w restauracjach czy barach.

Kto stoi za projektem?

Projekt powstał dzięki zaangażowaniu zespołu osób. Najważniejszy był pomysł, od którego wszystko się zaczęło, następnie projekt ewoluował kilkukrotnie, aby w końcu zostać DailyPromo w aktualnej formie.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt miał swoją oficjalną premierę 18 stycznie 2014. Jest to pierwsza wersja aplikacji, która powstawała jesienią 2013 roku. W tym momencie możemy pochwalić się zbiorem ponad 150 promocji w Krakowie, Łodzi oraz Warszawie, około 50 użytkowników. Aktualny etap to promowanie aplikacji w mediach, tak aby zainteresować jak najszerszą grupę odbiorców.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie zamierzamy wypromować aplikację w pozostałych dużych miastach Polski, następnie planujemy ekspansję zagranicę: Europa oraz USA.

Startupy

Dodaj startup