Dajemyslowo.com

marketing i reklama
http://dajemyslowo.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Dajemyslowo.com to aplikacja umożliwiająca złożenie zamówienia na produkt z zakresu content marketingu lub copywritingu, uczestnictwo w procesie powstawania materiału oraz stałe kontrolowanie wydatków poniesionych dotychczas na wspomniane działania. W ofercie znajdują się: treści na strony www, post

Czym jest Wasz projekt?

Dajemyslowo.com to aplikacja umożliwiająca złożenie zamówienia na produkt z zakresu content marketingu lub copywritingu, uczestnictwo w procesie powstawania materiału oraz stałe kontrolowanie wydatków poniesionych dotychczas na wspomniane działania. W ofercie znajdują się: treści na strony www, posty na blogi, artykuły, scenariusze filmów promocyjnych, infografiki, opisy produktów, etc.

Jaki problem rozwiązujecie?

Problemem, jaki rozwiązujemy jest, rosnąca wśród przedsiębiorców, potrzeba generowania wartościowych, unikalnych treści, której często towarzyszy brak czasu lub kompetencji we własnym zespole. Dzięki aplikacji Dajemyslowo.com zaspokoją tę potrzebę szybko (realizacja już w 3 dni) i wygodnie za pośrednictwem jednej platformy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Aplikacja Dajemyslowo.com sprawdzi się zarówno w przypadku małych i średnich firm, które potrzebuja stałej obsługi bloga, kanałów w social mediach, czy realizacji pojedynczych zleceń w postaci stworzenia video promocyjnego, jak i agencji reklamowych/interaktywnych, którym zabraknie rąk do pracy.

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcami projektu są: Marta Sulikowska i Beata Twardowska. Za wykonanie aplikacji odpowiada wrocławskie studio developerskie - Naturaily (http://naturaily.com/) Współpracujemy z gronem doświadczonych copywriterów, specjalizujących się w poszczególnych branżach.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aplikacja została już uruchomiona, obecnie pracujemy nad jej promocją oraz budową bazy copywriterów.

Jakie są plany rozwoju?

Dążymy do tego, by uświadomić polskim przedsiębiorcom, jak wartościowy i efektywny jest content marketing.

Startupy

Dodaj startup