DaniaDnia

gastronomia
www.daniadnia.pl
Finansowanie:
Model biznesowy:
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Projekt DaniaDnia.pl powstał aby ułatwić sprawdzenie i porównanie CODZIENNIE AKTUALIZOWANYCH ofert lunchowych restauracji i stołówek. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownicy w jednym miejscu mogą zobaczyć jakie restauracje znajdują się w jego okolicy lub które z nich dostarczają lunch pod podany adres oraz co oferują w dzisiejszym menu. Najważniejszą funkcjonalnością jest możliwość prezentowania aktualnej oferty lunchowej oraz podstawowych informacji o restauracjach. Dodatkowo serwis umożliwia stworzenie zamówienia grupie osób, które następnie może zostać złożone telefonicznie w restauracji.

Jaki problem rozwiązujecie?

Projekt powstał aby pomóc rozwiązać jeden z najtrudniejszych dylematów, który pojawia się w okolicach południa wśród większości pracujących ludzi, CO ZJEŚĆ NA OBIAD? Użytkownicy mogą w łatwy sposób sprawdzić co DZISIAJ oferują restauracje w jego okolicy, porównać te oferty i zdecydować gdzie chcą zjeść dzisiejszy lunch. Podstawowy use case. Użytkownik wchodzi na główną stronę, swój adres i zostają mu zaprezentowane restauracje znajdujące się w promieniu 1km oraz takie, które dowożą pod jego adres. Użytkownik może również wpisać nazwę restauracji, której ofertę chciałby obejrzeć.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Początkowo projekt był kierowany do ludzi pracujących, gdyż ich codzienny grafik wygląda tak samo 4h praca -> obiad -> 4h praca. W naszej wizji, DaniaDnia.pl ma służyć od poniedziałku do piątku, ludziom pracującym a w weekend wszystkim, którzy nie mają ochoty przygotowywać własnego obiadu, a z drugiej strony chcieliby zjeść coś w domowym stylu.

Kto stoi za projektem?

DaniaDnia.pl tworzymy w 4 osobowym zespole. Każdy z nas kończył studia informatyczne więc bez problemu radzimy sobie z rozwijaniem projektu od strony technicznej. Wszelkie dyskusje z nowymi restauratorami, prowadzimy osobiście. Mniejsze doświadczenie posiadamy w obszarze promowania produktu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt został zainicjowany we wrześniu 2013 roku w Krakowie, w pobliżu biurowców Buma Square na ul. Wadowickiej. Początkowo do projektu przyłączyło się 4 restauracje, aktualnie użytkownicy mogą przeglądać oferty 71 restauracji z całego Krakowa. Serwis odwiedzany jest codziennie przez 500-600 unikalnych użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższej przyszłości chcemy podbić Kraków jeśli chodzi o ilość restauracji i zwiększyć odwiedzalność serwisu. W perspektywie najbliższych 3 lat planujemy rozszerzyć działalność na największe miasta Polski. W 5-10 letniej perspektywie czasu systematycznie wdrażać system na całym świecie.

Startupy

Dodaj startup