DataDealers.pl

inna, biznes i finanse, produktywność
www.datadealers.pl
Finansowanie:
inkubator, własne
Model biznesowy:
inny, abonament
Udostępnij:

DataDealers.pl to grupa infobrokerów, która ma za zadanie wspieranie przedsiębiorstw w procesie pozyskiwania specjalistycznej informacji.

Czym jest Wasz projekt?

DataDealers.pl to grupa infobrokerów, która ma za zadanie wspieranie przedsiębiorstw w procesie pozyskiwania specjalistycznej informacji. Wykorzystywane w tym celu są umiejętności przeszukiwania głębokiego Internetu, analizowania danych oraz ich obróbki. Tym samym gwarantujemy zaplecze informacyjne dla firm.

Jaki problem rozwiązujecie?

W czasach wszechobecnej konkurencji, dostęp do szybkiej i godnej zaufania informacji staje się kluczowym elementem działalności wielu firm. Zjawisko to dostrzegają już chociażby firmy ze Stanów Zjednoczonych, a i w Polsce zauważa się coraz częściej wśród przedsiębiorstw chęć bycia pierwszym. DataDealers.pl umożliwia oszczędzenie czasu oraz zwiększenie jakości oferowanych usług lub produktów. Dostarczamy informacje i dane na temat klientów, tworzymy okresowe raporty sytuacyjne w danej branży, analizujemy oferty oraz działalność przedsiębiorstw względem konkurencji.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Swoje usługi oferujemy małym, średnim oraz dużym przedsiębiorstwom reprezentującym różne branże.

Kto stoi za projektem?

Twórcami DataDealers.pl są Jan Daniel oraz Magdalena Konieczka. Jesteśmy absolwentami dwóch uczelni wyższych - Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie studiowaliśmy Socjoekonomikę (UAM) oraz Infobrokering i Zarządzanie Informacją (UMK). Przez szereg lat kształtowaliśmy swoje umiejętność w różnych firmach – zarówno w tych, gdzie dominuje kapitał polski, jak i w międzynarodowych koncernach – dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie w wielu dziedzinach, co pozwala nam profesjonalnie zajmować się wyszukiwaniem informacji.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Prace nad stworzeniem specjalistycznej firmy świadczącej usługi infobrokerskie wymagały od nas realizacji określonych celów i etapów na przestrzeni ostatnich 3 lat. W tym roku oficjalnie uruchomiliśmy działalność, która wzbudza zainteresowanie coraz większej rzeszy odbiorców.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy umocnić naszą pozycję na rynku oraz systematycznie wdrażać innowacyjne rozwiązania służące zwiększeniu jakości i atrakcyjności naszych usług. Oprócz powiększającego się portfela klientów przewidujemy także wdrożenie aplikacji umożliwiającej jeszcze szybsze pozyskiwanie informacji przez naszych klientów.

Startupy

Dodaj startup