DietetykPro

zdrowie i uroda
https://dietetykpro.pl/
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

DietetykPro to nowoczesny program i portal stworzony przez specjalistów dla dietetyków. Jest to pierwszy na polskim rynku program działający w chmurze, dzięki czemu jest dostępny na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. DietetykPro umożliwia układanie diety w łatwy i intuicyjny sposób dzięki wbudowanej bazie produktów oraz gotowych przepisów. Oprócz tworzenia jadłospisów program DietetykPro jako jedyny pośród innych dostępnych programów, pozwala na przeprowadzenie całościowego wywiadu żywieniowego oraz na prowadzenie swojego gabinetu dietetycznego w Internecie. Przy układaniu diety program DietetykPro uwzględnia wszystkie informacje z przeprowadzonego wywiadu. Dotyczy to obliczeń, chorób,pomiarów, alergii, nietolerancji pokarmowej. 

Jaki problem rozwiązujecie?

DietetykPro z założenia jest wsparciem dla dietetyka i ułatwia mu codzienną pracę. Program znacznie przyspiesza tworzenie jadłospisów, przeprowadzenie wywiadu żywieniowego i prowadzenie swojego gabinetu w Internecie. Co najważniejsze program to jedyne miejsce, w którym dietetyk ma dostęp do wszystkich najważniejszych informacji dotyczących prowadzenia swoich pacjentów. DietetykPro to program przenoszący zawód dietetyka w przyszłość.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Dietetyków, trenerów personalnych oraz wszystkich specjalistów związanych z żywnością i żywieniem człowieka.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

W ofercie dostępne są dwa abonamenty : 246 złotych za roczny dostęp lub 159 złotych za 6 miesięcy użytkowania. Podane ceny są kwotami brutto.

Kto stoi za projektem?

Zespół specjalistów: dietetyków i programistów. Właścicielem jest Aura Group Dagmara Perek

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie z programu korzysta ponad 2 tyś. czynnych zawodowo dietetyków i specjalistów ds. żywienia. Na bieżąco jest rozwijany i wprowadzane są darmowe aktualizacje, które są dostępne od razu na koncie Dietetyka i nie wymagają żadnych pobrań. Żaden inny Program nie wprowadza tylu zmian w tak szybkim tempie i to zupełnie za darmo.

Jakie są plany rozwoju?

Platforma DietetykPro, czyli program i portal jest rozwijany na bieżąco. Bardzo cenne dla nas są wszystkie sugestie kierowane od Użytkowników,ponieważ oni sami najlepiej wiedzą czego potrzebują, aby maksymalnie ułatwić sobie pracę w Programie. Wspólnie tworzymy jedyne w swoim rodzaju narzędzie pracy o szerokim spektrum możliwości.

Startupy

Dodaj startup