Dietyk

zdrowie i uroda, moda i uroda, gastronomia
https://dietyk.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Dietyk.pl jest serwisem świadczącym usługi dietetyczne przez Internet. To tak, jakby udać się do poradni żywieniowej, ale łatwiej i szybciej, bo w całości online. Proces jest bardzo prosty: gdy zapłacisz za wybrany pakiet otrzymasz ankietę dietetyczną, dzięki której dokładnie poznajemy Twoje oczekiwania oraz nawyki żywieniowe. Po wypełnieniu ankiety, Twój osobisty specjalista dietetyk zadzwoni by się przedstawić i ją skonsultować. Będzie miał on przyjemność tworzyć Twoją dietę, odpowiadać na pytania oraz wspierać Cię w jej realizacji. Po rozpisaniu diety, otrzymasz dostęp do serwisu z możliwością zarządzania dietą, drukowania listy zakupów, monitorowania efektów oraz stałego kontaktu z dietetykiem online. Wszystko po to, aby maksymalnie efektywnie osiągnąć zamierzone przez Ciebie cele! 

Jaki problem rozwiązujecie?

Głównym motywem powstania serwisu jest brak dostępu do stacjonarnych usług dietetycznych w niektórych miejscowościach oraz zupełny brak podobnej usługi świadczonej całkowicie online. Nie znaleźliśmy bezpośredniej konkurencji , nie licząc serwisów oferujących 'automatyczne' diety składane z gotowych elementów - nie jest to jednak poziom jakości, który by nas satysfakcjonował.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Kierujemy swój projekt do osób które nie mają dostępu do stacjonarnych poradni dietetycznych, krępują się czy z innych względów wolą uzyskać taką pomoc przez Internet. Osób pragnących skorzystać z podobnych usług jest wiele i wbrew pozorom nie chodzi tylko o schudnięcie. Często są to wskazania medyczne, chęć poprawy zdrowia, wyglądu lub wyników sportowych.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Usługa jest płatna w 3 pakietach, zależnych od długości diety. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia współpracy z dietetykiem.

Kto stoi za projektem?

Współpracujemy jedynie z dobrymi dietetykami, którzy mają doświadczenie i pozytywne opinie naszych klientów. CEO i właścicielem projektu jest Marcin Kraszewski - 6 lat doświadczenia w branży startupowej.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis Dietyk.pl wystartował dnia 24 maja. Jest na bieżąco rowijany o nowe funkcjonalności.

Jakie są plany rozwoju?

Na tym etapie skupić się chcemy na pozyskaniu konwertującego ruchu czyli działaniach marketingowo-sprzedażowych oraz budowaniu wizerunku. Planujemy maksymalnie szybko zapełnić niszę powstałą na rynku. Na bieżąco usprawniany jest proces obsługi diet przez specjalistów oraz forma prezentacji treści klientowi. W przyszłości zakładamy ekspansję za granicę.

Startupy

Dodaj startup