digitalmoney.pl - geoporównywarka kredytowa

biznes i finanse
http://www.digitalmoney.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo, reklama
Udostępnij:

digitalmoney.pl to porównywarka kredytów i pożyczek gotówkowych. Serwis pozwala wyszukać najtańszy kredyt lub pożyczkę gotówkową.

Czym jest Wasz projekt?

digitalmoney.pl to porównywarka kredytów i pożyczek gotówkowych. Serwis pozwala wyszukać najtańszy kredyt lub pożyczkę gotówkową. Oprócz tego klient może porównać kredyty tylko tych banków, które posiadają placówkę w jego miejscowości. Funkcja ta pozwala oszczędzić czas i pieniądze, ponieważ podróż do najbliższego miasta w poszukiwaniu tańszej oferty nie zawsze jest opłacalna. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nasz model biznesowy nie opiera się na tzw. "skalpowaniu klientów". My nie zbieramy danych klientów i nie rozsyłamy ich do kilku banków i instytucji udzielających chwilówek!

Jaki problem rozwiązujecie?

1. Dokładamy wszelkich starań aby obliczona rata kredytu była jak najbardziej zbliżona do oferty jaką klient otrzyma w banku. 2. Przedstawiamy klientowi alternatywną symulację kosztów (wartość minimalna i maksymalna), dzięki czemu jest świadom w jakich granicach będzie wahał się koszt oraz rata kredytu. 3. Pozwalamy porównać oferty kredytowe lokalnie - klient wybiera kredyty i pożyczki tylko z tych banków, które znajdują się w jego miejscowości. 4. Klient może zlokalizować na mapie najbliższą placówkę interesującego go banku.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Serwis jest skierowany do wszystkich osób poszukujących taniego kredytu bądź pożyczki.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi "niedzielny programista" posiadający doświadczenie w e-commerce produktów finansowych ;)

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt działa i generuje przychody, które zrównoważyły koszty związane ze jego stworzeniem. Nie jest jednak w pełni rentowny.

Jakie są plany rozwoju?

1. Wdrożenie narzędzi ułatwiających użytkownikom wyszukiwanie kredytów o odpowiednich parametrach. 2. Promocja serwisu.

Startupy

Dodaj startup