dlaKIESZENI.pl - możesz żyć taniej!

lifestyle
http://dlakieszeni.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Na pytania dotyczące projektu dlaKIESZENI.pl odpowiada Grzegorz Dura.

Czym jest Wasz projekt?

Projekt www.dlakieszeni.pl to sklep internetowy oferujący produkty dla gospodarstw domowych. Oferta sklepu zawiera produkty, które w sposób efektywny ograniczają zużycie energii, a to prowadzi do ograniczenia wydatków na rachunki. Bliska nam jest także tematyka ekologii. Niektóre nasze produkty pozwalają chronić środowisko np. poprzez zmniejszenie zużycia wody

Jaki jest główny problem, który rozwiązujecie?

Nasza oferta przedstawia produkty, które rozwiązują problem dużych rachunków za prąd, za wodę itp. Jak wiadomo z miesiąca na miesiąc ceny domowych mediów rosną. Przy pomocy naszej oferty próbujemy trochę ulżyć tym, którym nie podobają się rosnące rachunki.

Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Naszą ofertę produktową kierujemy do wszystkich osób, które chcą obniżyć comiesięczne rachunki i do tych, którym nie jest obca tematyka ochrony środowiska naturalnego.

Jaka jest Wasza konkurencja? Co jest Waszą przewagą nad nią?

W Internecie można znaleźć podobne produkty jakie oferujemy, jednak naszym głównym atutem jest podejście. Wszystkie produkty, które są w ofercie naszego sklepu łączy jedna cecha - oszczędzają pieniądze. Chcemy stworzyć społeczność wokół tematyki oszczędzania w domu i myślę, że to właśnie nas wyróżnia.

Jaki jest Wasz model biznesowy?

Skupiamy się na tematyce oszczędzania w gospodarstwie domowym. Jest wiele osób, które poszukują sposobów na zmniejszenie rachunków, my po prostu, poprzez ofertę produktową, chcemy im pomóc. Naszą ofertę przedstawiamy przy pomocy narzędzi, takich jak sieci społecznościowe, blog i forum. Forma sklepu (wygląd usability) została dostosowana do współczesnych wymogów. Jesteśmy także otwarci na różne sugestie odnoszące się do funkcjonowania naszego modelu biznesowego.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoją młodzi ludzie, pełni zapału do realizacji i rozwoju swojego pomysłu. Sklep internetowy dlakieszeni.pl traktujemy jako początek akcji skierowanej do osób, dla których bliska jest tematyka ekologii i oszczędzania w domu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie sklep jest w pełni funkcjonalny. Realizujemy wyznaczone cele. Obecnie osiągnęliśmy stan, w którym sklep sam na siebie zarabia. Z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność.

W jaki sposób projekt jest finansowany?

Projekt został sfinansowany z wkładu własnego, z oszczędności zgromadzonych przez lata ;)

Jakie są plany dalszego rozwoju?

Chcemy skupić w jednym miejscu społeczność, dla której ważna jest idea oszczędzania w domu. Obecnie kładziemy duży nacisk na rozwój bloga i forum dyskusyjnego, gdzie będą przedstawiane rady i praktyki, w jaki sposób ograniczać koszty w gospodarstwie. Myślimy także o uruchomieniu portalu ekologicznego, który będzie powiązany tematycznie i funkcjonalnie ze sklepem.

Startupy

Dodaj startup