Dom Funduszy Inwestycyjnych

biznes i finanse
www.domfunduszy.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium, reklama
Udostępnij:

Zastanawia Cię zysk Twoich funduszy inwestycyjnych? Chcesz wreszcie sam przekonać się, czy to właściwy wybór? Porównaj i sprawdź domfunduszy.pl

Branża: biznes i finanse
Finansowanie: własne
Model biznesowy: reklama, freemium
Adres: http://www.domfunduszy.pl/

Czym jest Wasz projekt?

Stroną internetową, która za pomocą umieszczonego tam wykresu umożliwia szybkie i łatwe porównanie wyników funduszy inwestycyjnych w stosunku do benchmarku rynkowego oraz względem konkurencyjnych funduszy inwestycyjnych.

Serwis składa się z wykresu, do którego za pomocą wyszukiwarki użytkownik dodaje fundusze inwestycyjne. Wybrany fundusz zostaje zobrazowany na wykresie jako linia pokazująca procentową zmianę w czasie. Zmiana pokazuje zysk lub stratę w czasie.

Możliwości jakie daje domfunduszy.pl:

  • odszukanie funduszu inwestycyjnego za pomocą wyszukiwarki,
  • dodanie funduszu do wykresu i analizę wyniku procentowego w czasie,
  • porównywanie konkurencyjnych funduszy między sobą oraz porównanie do benchmarków.

Jaki problem rozwiązujecie?

Zastanawia Cię zysk Twoich funduszy inwestycyjnych? Chcesz wreszcie sam przekonać się, czy to właściwy wybór? Porównaj i sprawdź domfunduszy.pl

Do kogo kierujecie swój projekt?

Inwestorów w fundusze inwestycyjne oraz osób potencjalnie zainteresowanych inwestycjami.

Jaka jest konkurencja serwisu i jaka jest jego przewaga nad nią?

Konkurencja to portale o tematyce funduszy inwestycyjnych fundi.pl, analizy online oraz serwisy portali takich jak gazeta.pl, onet.pl czy interia.pl, money.pl.

Serwis domfunduszy.pl jest dedykowany tylko i wyłącznie do porównywania funduszy inwestycyjnych. Serwis kładzie nacisk na analizę obiektywnego kryterium, jakim jest zmiana procentowa w czasie (zysk/strata). Serwis jest prosty, intuicyjny i daje użytkownikowi dużo swobody w kształtowaniu własnych analiz, aby podejmować najlepsze decyzje inwestycyjne. Użytkownik szukający inwestycji na stronie domfunduszy.pl szybko i prosto znajdzie najlepszy fundusz.

Kto stoi za projektem?

Osoba indywidualna.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Funkcjonuje strona www.domfunduszy.pl w wersji beta, fanpage http://www.facebook.com/domfunduszy oraz http://www.linkedin.com/company/dom-funduszy-inwestycyjnych. Aktywną promocję nakierowaną na edukację prowadzimy od 6.02.2012, co skutkuje powyżej 30 wizyt użytkowników unikalnych według google analytics.

Jakie są plany rozwoju?

Dodawanie nowych punktów odniesienia – benchmarków, do porównania funduszy oraz wdrożenie funkcjonalności, aby strona była jak najbardziej user friendly.

Startupy

Dodaj startup