DraftCat

grafika i design, biznes i finanse, aplikacje
http://draftcat.com/
Finansowanie:
inne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

DraftCat to serwis, który jest jak prawdziwy hipernapęd dla branży kreatywnej - skraca do minimum czas potrzebny na realizację projektów. Do tego ułatwia organizację działań oraz poprawia efektywność obiegu informacji pomiędzy stronami zaangażowanymi w przebieg prac.

Czym jest Wasz projekt?

DraftCat to serwis, który jest jak prawdziwy hipernapęd dla branży kreatywnej - skraca do minimum czas potrzebny na realizację projektów. Do tego ułatwia organizację działań oraz poprawia efektywność obiegu informacji pomiędzy stronami zaangażowanymi w przebieg prac. Krótko mówiąc wprowadza prawdziwą rewolucję w komunikacji. Brzmi ciekawie? A to zaledwie część możliwości, jakie niesie za sobą korzystanie z naszego serwisu. Niestety nie da się tego w pełni opisać w 600 znakach, tak więc zapraszamy do darmowego przetestowania w praktyce. Aż 31 dni za darmo i bez zobowiązań!

Jaki problem rozwiązujecie?

DraftCat praktycznie rozwiązuje problem zbędnych poprawek, gdyż dzięki starannie dobranemu zestawowi narzędzi umożliwia zaprezentowanie zakresu zmian na projekcie, tak precyzyjne jak cięcie mistrza Yody. Nasz serwis pomaga również w koordynacji działań zespołów kreatywnych pracujących online. System akceptacji pozwala z kolei na szybkie nadawanie projektom jasnych statusów (zaakceptowany, wymaga zmian, odrzucony), co skutecznie eliminuje niedomówienia. Do tego historia realizacji pozwala dokładnie prześledzić kto i kiedy zapoznał się z projektem, co utrudnia dość częste „ściemnianie”.

Do kogo kierujecie swój projekt?

DraftCat jest skierowany do przedstawicieli branży kreatywnej, a ściślej rzecz biorąc do tej części, która lubi w pełni panować nad przebiegiem prac projektowych. W założeniu nasi Użytkownicy to osoby nie tylko obdarzone potencjałem twórczym, ale również dobrze zorganizowane i nastawione na realizację celów. Do tego nie bojące się korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Do tej grupy zaliczają się graficy, copywriterzy, projektanci, fotografowie , właściciele agencji reklamowych i drukarni oraz przedstawiciele wielu innych profesji związanych z tworzeniem. Po prostu prawdziwi Jedi kreacji.

Kto stoi za projektem?

DraftCat to pomysł dwóch dobrych znajomych, grafików-programistów z dużym doświadczeniem w branży reklamowej. Jak to często bywa, to życie dostarczyło im inspiracji, a dokładniej rzecz biorąc styczność z „ciemną stroną mocy” współpracy z klientami. Obecnie zespół pracujący nad rozwojem serwisu liczy cztery osoby, z których każda specjalizuje się w konkretnych zagadnieniach. Jeśli chcesz nas poznać bliżej, to zapraszamy na stronę serwisu- możesz tam zobaczyć jak wyglądamy i przeczytać czym się zajmujemy.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

DraftCat na dobrą sprawę ujrzał na dobre światło dzienne w lutym 2013 roku. Cały czas staramy się na bieżąco usprawniać i rozwijać serwis oraz eliminować wszelkie niedoskonałości. Na chwilę obecną mamy kilkudziesięciu polskich Użytkowników i liczba ta cały czas się powiększa. Nie jest ona jeszcze co prawda tak imponująca, jak ilość żołnierzy-klonów pozostających w służbie Imperium, ale jesteśmy na dobrej drodze, aby dojść i do tego poziomu.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie planujemy desant na wybrane kraje Europy Zachodniej i USA, a potem… Sky is the limit!

Startupy

Dodaj startup