DrogaWolna.pl

transport i komunikacja, informatyka i programowanie, aplikacje
www.drogawolna.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

DrogaWolna.pl jest to nowoczesny jedyny na rynku system informacji drogowej pracujący na terenie Poznania, który na bieżąco informuje kierowców o aktualnej sytuacji drogowej. NIE są to dane statystyczne przejazdów danymi ulicami - tylko realne informacje !

Czym jest Wasz projekt?

DrogaWolna.pl jest to nowoczesny jedyny na rynku system informacji drogowej pracujący na terenie Poznania, który na bieżąco informuje kierowców o aktualnej sytuacji drogowej. NIE są to dane statystyczne przejazdów danymi ulicami - tylko realne informacje ! Wszelkie informacje drogowe (korki, wypadki, kontrole, remonty, zdarzenia nietypowe) są zbierane dzięki rozbudowanemu systemowi informacji zbieranej z Poznania i okolic. Ponad 15.000 informatorów nie może się mylić.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nie chcesz stać w korkach, a premię wolisz wydać na prezent dla Żony niż na Policję w krzakach? Zapraszamy - czas to pieniądz. Nasz system nie wymaga od kierowcy żadnej uwagi - nie jest obarczony wymogiem samodzielnego wprowadzania informacji jak w innych systemach. Nie ma też obawy bycia pierwszym (płacącym mandat, stojącym w korku, z uszkodzonym kołem przez dziurę w jezdni itp.) jak to jest w innych systemach.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Kierowcy poruszający się po gminie Poznań (oraz głównymi arteriami WLKP).

Kto stoi za projektem?

Oddany zespół specjalistów, z dziedziny matematyki, informatyki, transportu, zagrożeń drogowych

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

W obecnej chwili projekt został wcielony w życie. Informacje są dostępne na stronie www oraz w dedykowanej aplikacji telefonów komórkowych. Przez niespełna pierwszy miesiąc działalności naszymi klientami stało się ponad 100 osób. Na terenie Poznania jesteśmy liderem w dostarczaniu informacji drogowych - ponad 1400 punktów zdarzeń.

Jakie są plany rozwoju?

Rozwój firmy jest najważniejszy. W nowym 2013r rozpoczynamy akcję informacyjną, która ma za zadanie zaznajomić mieszkańców oraz pracowników Poznania z naszym produktem. Kolejnym celem jest planowe rozszerzenie terenu działalności o następne miasta WLKP oraz PL. W celu szybkiej ekspansji rynku szukamy rzetelnego Inwestora.

Startupy

Dodaj startup