DWAY

aplikacje
www.dway.me
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

DWAY to aplikacja, stworzona hobbystycznie po godzinach. Naszym zamierzeniem było stworzenie apki, która w najszybszy sposób pozwoli Ci zapytać swojego znajomego, gdzie się aktualnie znajduje i jeśli ten się zgodzi o trzymać odpowiedź. Dzięki możliwości wysyłania swojej lokalizacji przez określony czas możemy informować o niej znajomych będąc w ruchu. Informowanie o dokładnym czasie powrotu do domu lub na spotkanie, szybkie poinformowanie o ewentualnym spóźnieniu czy zwykłe sprawdzenie czy wszystko ok dzięki DWAY możliwe jest za pomocą 2 przycisków.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pomagamy w prosty sposób wysyłać swoją lokalizację w czasie rzeczywistym dzięki temu staramy się rozwiązać problem: - rozmowy przez telefon/pisania z informacją gdzie się znajdujemy i za ile będziemy w danym miejscu. - oczekiwania na kogoś w miejscu spotkania w wyniku braku informacji o spóźnieniu. - dezinformacji wynikającej ze złego wytłumaczenia tego gdzie się znajdujemy (nowe miasta, miejsca) - ciągłego dopytywania się telefonicznie, gdzie ktoś się znajduje, za ile wstawić obiad, za ile być gotowym do wyjścia :)

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich, którzy się przemieszczają i spotykają z innymi ludźmi.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Jest to produkt hobbystyczny tworzony po godzinach. W przyszłości możliwe wprowadzenie usług premium dla firm.

Kto stoi za projektem?

Główny programista oraz jeden z założycieli startupu ZnajdzReklamę.pl dofiansowanego z inkubatora przedsiębiorczości organizowanego przez NK.pl

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aplikacja obecnie jest dostępna między innymi w Google Play, a do tej pory została pobrana kilkaset razy.

Jakie są plany rozwoju?

Tworzymy aplikację na IOs i ulepszamy tą która jest dostępna na Androida. Staramy się aby działała jeszcze szybciej i bezawaryjnie. Opierając się na feedbacku użytkowników dodajemy również dodatkowe funkcje jednak wciąż starając się zachować prostotę użytkowania.

Startupy

Dodaj startup