Dyskut.pl

rozrywka, społeczność
http://dyskut.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium, reklama
Udostępnij:

Dyskut.pl to miejsce gdzie możesz dzielić się swoim zdaniem i poglądami z innymi użytkownikami. Możesz zapraszać do swoich tematów kogo tylko zechcesz i poznać wspaniałych ludzi, którzy mają takie same lub odmienne zdanie na różne tematy.

Czym jest Wasz projekt?

Dyskut.pl to miejsce gdzie możesz dzielić się swoim zdaniem i poglądami z innymi użytkownikami. Możesz zapraszać do swoich tematów kogo tylko zechcesz i poznać wspaniałych ludzi, którzy mają takie same lub odmienne zdanie na różne tematy. Połącz się z Facebookiem lub Google+, wymieniaj poglądy, dziel się nimi i wzbudzaj kontrowersję.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem dziecinady na forach i innych publicznych miejscach wypowiedzi. U nas zawsze można liczyć na wypowiedzi na poziomie. Każdy temat staje się indywidualny poprzez graficzną wizytówkę, którą użytkownik będzie mógł dodać sam lub wybrać z kilkunastu gotowych grafik i dzięki temu być widocznym w każdym miejscu serwisu dyskut.pl

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich, którzy cenią sobie szybką komunikację w poważnych i luźnych tematach. Każdy znajdzie dla siebie swoje ulubione kategorie. Zostały one wybrane z myślą o każdym użytkowniku.

Kto stoi za projektem?

ECHO Web Co. Jakub Zembroń, Kacper Regulanty, Sebastian Starzec, Marcin Raducki

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest w fazie startowej, niedawno miał swoją premierę. Początki są lepsze niż się spodziewaliśmy. Serwis jest często odwiedzany, co mamy nadzieję niedługo przeniesie się na liczbę użytkowników i aktywność w serwisie.

Jakie są plany rozwoju?

Dyskut.pl będzie serwisem, który będzie oferował wyjście ze swoim tematem poza ramy serwisu dyskut.pl . Jesteśmy w trakcie tworzenia aplikacji mobilnej oraz Facebook'owej. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie każdy będzie mógł czuć się swobodnie i dyskutować przy dobrej muzyce... jesteśmy w trakcie nawiązywania współpracy z (chyba) najpopularniejszym radiem internetowym w Polsce. Chcemy, żeby różne serwisy chcąc przedyskutować konkretny temat, wchodziły na dyskut.pl i zakładały ten temat. W przyszłości będzie można stworzyć swoją grupę i tylko w niej tworzyć tematy.

Startupy

Dodaj startup