e-hipokrates

zdrowie i uroda, marketing i reklama
www.e-hipokrates.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Platforma medyczno - farmaceutyczna e-hipokrates.com to miejsce przeznaczone dla osób i firm zawodowo związanych z branżą medyczną i farmaceutyczną. Naszym głównym zadaniem jest zaoszczędzenie Państwa czasu i pieniędzy poprzez umieszczanie konkretnych zapytań ofertowych przez Klientów.

Czym jest Wasz projekt?

Platforma medyczno - farmaceutyczna e-hipokrates.com to miejsce przeznaczone dla osób i firm zawodowo związanych z branżą medyczną i farmaceutyczną. Naszym głównym zadaniem jest zaoszczędzenie Państwa czasu i pieniędzy poprzez umieszczanie konkretnych zapytań ofertowych przez potencjalnych Klientów oraz pełnych ofert katalogowych przez Dostawców produktów i usług. Projekt postanowiliśmy stworzyć za względu na to, że nie ma jeszcze takiego portalu skierowanego tylko i wyłącznie dla farmaceutów i lekarzy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Teraz dzięki Portalowi wielu dostawców zostało zgromadzonych w jednym miejscu, nie trzeba ich szukać oddzielnie i kontaktować się z każdym z osobna. Towary pokazywane w Portalu pogrupowane są w branże, tak więc znajdując interesujący towar lub grupę towarów znajdujemy automatycznie wszystkich oferujących go dostawców.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Głównie dla lekarzy i farmaceutów, jednak coraz bardziej rozbudowujemy opcję dla pacjentów, w której powstaną fora dyskusyjne dotyczące chorób oraz porady on-line, działające trochę na innej zasadzie niż dotychczas. Klientami są lekarze, farmaceuci oraz środowisko związane ze służbą zdrowia.

Kto stoi za projektem?

Jesteśmy rodzinną firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w kierowaniu aptekami i od lat związaną z branżą medyczną. Posiadamy bardzo dobre rozeznanie rynku, poparte wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo korzystamy z usług wykwalifikowanych grafików, programistów oraz ludzi z branży reklamy i marketingu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie osiągnęliśmy już próg rentowności, całe zyski inwestujemy w rozwój portalu.

Jakie są plany rozwoju?

Zamierzamy rozwijać cykl szkoleń dla techników farmacji,oraz dla lekarzy i farmaceutów. Obecnie pracujemy nad programem dla firm farmaceutycznych ułatwiającym kontakt przedstawicieli z lekarzami, pozwalającym na bardzo duże oszczędności. W planach mamy również projekt stron internetowych dla lekarzy rodzinnych oraz indywidualnych aptek. Dla pacjentów zamierzamy uruchomić porady on-line oraz aptekę internetową.

Startupy

Dodaj startup