E-KWIACIARNIE.pl

e-commerce
www.e-kwiaciarnie.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, reklama
Udostępnij:

E-KWIACIARNIE.pl to platforma handlowo-biznesowa konsolidująca branżę kwiatową i florystyczną w Polsce oraz oferująca zamawianie kwiatów i usług kwiatowych przez internet.

Czym jest Wasz projekt?

E-KWIACIARNIE.pl to platforma handlowo-biznesowa konsolidująca branżę kwiatową i florystyczną w Polsce oraz oferująca zamawianie kwiatów i usług kwiatowych przez internet. Dzięki E-KWIACIARNIE.pl każda kwiaciarnia lub pracowania florystyczne bez pośredników może sprzedawać własne produkty i promować swoją markę. Tym samym klient docelowy otrzymuje produkt tańszy z bezpośrednim kontaktem do kwiaciarni/pracowni florystycznej. Kolejnymi grupami użytkowników portalu są hurtownie, producenci artykułów kwiatowych i florystycznych oraz firmy szkoleniowe.

Jaki problem rozwiązujecie?

E-KWIACIARNEI to optymalizacja procesu zakupu kwiatów (bukietów) przez internet. Na naszej platformie nie mamy firm pośredniczących komunikujących kwiaciarnię z klientem docelowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szybszą i skuteczniejszą komunikację oraz mniejsze ceny za produkt. Ponadto z drugiej strony konsolidujemy takich grupy zawodowe jak: kwiaciarnie, pracownie florystyczne, hurtownie florystyczne, producenci artykułów florystycznych, firmy szkoleniowe z branży w Polsce. Dając szybszą i skuteczniejszą wymianę informacji i doświadczenia.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Portal kierowany jest do następujących grup docelowych: kwiaciarnie, pracownie florystyczne, hurtownie florystyczne, producenci artykułów florystycznych, firmy szkoleniowe z branży oraz klient indywidualny.

Kto stoi za projektem?

Agencja Interaktywna ZEBU www.zebu.pl

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wystartował 11.2012 posiadamy obecnie ponad 100 kont firmowych (kwiaciarnie, pracownie florystyczne, hurtownicy i producenci). Średnia za ostatnie 3 miesiące to 10.000 UV oraz 40.000 PV

Jakie są plany rozwoju?

Automatyczna integracja sklepów i hurtowni z naszym system e-commerce.

Startupy

Dodaj startup