eArchitekt

grafika i design, e-commerce, biznes i finanse
platforma.e-Architekt.com.pl
Finansowanie:
inne, własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Platforma Projektowania Społecznościowego | eArchitekt to wirtualna kuźnia pomysłów, warsztat poszukiwaczy koncepcji, polski think-tank będący narzędziem w rękach wprawnych inwestorów w pozyskiwaniu ciekawych pomysłów na remont lub wykończenie wnętrz lub koncepcję budynku wraz z jego zagospodarowaniem.

Jaki problem rozwiązujecie?

Łączymy klientów i inwestorów z Architektami i projektantami.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do szukających pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Początkowo poprzez zbieranie zgłoszeń na konkursy, następnie spośród zgłoszonych projektów do konkursów powstanie baza prac, które będą mogły być odsprzedane ponownie. Dodatkowo, każdy wygrany projekt ma szansę na zniżki i bonifikaty w partnerskich salonach meblowych, lokalnych składach budowlanych czy salonach z artykułami wyposażenia wnętrz.

Kto stoi za projektem?

Jan Ledwoń (Oświęcim, 1984), eArchitekt(od 2016), absolwent Politechniki Śląskiej (mgr inż. arch., 2009), adept Kopenhaskiej Akademii Technicznej (Kopenhaga, 2008/2009), laureat nagród i wyróżnień w konkursach polskich i międzynarodowych, współpracował z wybitnymi architektami projektując budynki o zróżnicowanej funkcji i skali, doświadczenie zdobywał w Polsce, Danii i Holandii, skupia się na holistycznym projektowaniu inwestycji budowlanych, które w szczery sposób wzbogacają zastany kontekst. Jest autorem i współautorem wielu projektów, wybudowane to: dom z widokiem(Grojec-Oświęcim, 2007/2008), Biały Tancerz(Lublana, 2009), info pawilon(Brzezinka, 2009/2013), Centrum Kongresowe Targów Kielce(Kielce, 2010/2013), osiedle Sołtysowska(Nowa Huta-Kraków, 2013/2016), budynki mieszkalne(ulice: Warszawska/Lubelska, Rzeszów, 2016/2017).

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Jest MVP. Od pewnego czasu szukam inwestorów(finansowanie) i partnerów chcących się zaangażować w projekt od strony technicznej

Jakie są plany rozwoju?

W myśl zasady: Myśl globalnie, działaj lokalnie, chcę, aby PPS | eArchitekt wdrażała globalne projekty i koncepcje na polskich terenach i w polskich wnętrzach. MVP działa w wersji po polsku. Docelowo ma być w języku polskim i po angielsku, a także chińsku.

Startupy

Dodaj startup