easychat.me

informatyka i programowanie, aplikacje
http://easychat.me
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Serwis easychat.me to nowatorskie podejście do obsługi klienta online. Dzięki easychat.me można szybko i łatwo zapewnić klientom kontakt z wykorzystaniem czata na żywo, wystarczy wygenerować kod html i po prostu wkleić go w dowolne miejsce, to takie proste!

Branża: aplikacje, informatyka i programowanie

Finansowanie: własne

Model biznesowy: abonament

Adres: www.easychat.me

 

 

Czym jest Wasz projekt?

Serwis easychat.me to nowatorskie podejście do obsługi klienta online. Dzięki easychat.me można szybko i łatwo zapewnić klientom kontakt z wykorzystaniem czata na żywo, wystarczy wygenerować kod html i po prostu wkleić go w dowolne miejsce, to takie proste! Główną zaletą easychat.me jest brak wykorzystania w wygenerowanym kodzie języków skryptowych takich jak np: Javascript, co pozwala umieścić czat w aukcjach internetowych czy też wiadomościach email.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki easychat.me, dajemy możliwość szybkiego kontaktu (rozmowy) w sytuacjach, kiedy jest on wymagany a inne narzędzia nie pozwalają na jego realizację (zapytanie odnośnie oferty na aukcji internetowej, prośba o szybki kontakt w wiadomości email, itp.). Jak wynika z badania ipsos, obsługa klienta wpływa na opinię o firmie. Klienci często i chętnie rekomendują firmy, z których obsługi są zadowoleni i ostrzegają przed tymi, których obsługa ich rozczarowała, dlatego tak ważna jest szybka i skuteczna obsługa klienta.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy głownie do osób oraz firm, które chciałyby poszerzyć swoją ofertę związaną z obsługą klienta, o możliwość szybkiej rozmowy online. Uważamy, że nasze oprogramowanie jest idealnym uzupełnieniem kanałów komunikacji przedsiębiorców, zajmujących się sprzedażą na aukcjach internetowych takich jak np: allegro.

Kto stoi za projektem?

Projekt tworzony jest przez firmę Macroweb, zajmującą się tworzeniem oraz finansowaniem startup'ów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt easychat.me swoją premierę miał 27 stycznia. Aktualnie pracujemy nad kampanią marketingową oraz szukamy partnerów biznesowych.

Jakie są plany rozwoju?

Aktualnie pracujemy nad aplikacją mobilną na systemy android oraz iPhone, która pozwoli na jeszcze sprawniejszą pracę operatorów. W miarę rozwoju naszego projektu planujemy również udostępniać easychat.me poza granicami polski.

Startupy

Dodaj startup