ebadu

prawo i przepisy, informatyka i programowanie, biznes i finanse
https://support.google.com/analytics/answer/1033867?hl=pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, usługi premium
Udostępnij:

ebadu.pl w kompleksowy sposób pomaga we wdrożeniu w firmie systemu naliczenia podwyższonych kosztów uzyskania przychodu z tytułu pracy twórczej pracowników. Pomagamy podnieść wynagrodzenie netto pracowników nawet o 13% bez zwiększania kosztów pracy.

Czym jest Wasz projekt?

ebadu.pl w kompleksowy sposób pomaga we wdrożeniu w firmie systemu naliczenia podwyższonych kosztów uzyskania przychodu z tytułu pracy twórczej pracowników. Pomagamy podnieść wynagrodzenie netto pracowników nawet o 13% bez zwiększania kosztów pracy. Stworzyliśmy ebadu.pl z myślą o firmach R&D takich jak nasza oraz o tysiącach twórczych inżynierów w Polsce by umożliwić im pełne – także finansowe – wykorzystanie swojego twórczego potencjału. Mamy nadzieję, że właśnie dzięki niemu wszyscy dostrzeżemy, jak bardzo twórczy jesteśmy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Bardzo liczna grupa osób wykonuje w Polsce pracę twórczą, nie zdając sobie sprawy z możliwości naliczania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu (PKUP) z tytułu transferu praw do swoich prac (utworów). Naliczenie PKUP powoduje, że więcej pieniędzy zostaje w naszych kieszeniach. W zależności od poziomu kreatywności może to być nawet i o 13% więcej. Któż nie chciałby takiej podwyżki? Korzystanie z PKUP obwarowane jest jednak pewnymi warunkami, które pomagamy spełnić, oceniając poziom kreatywności, dając możliwość ewidencji transferu prac, czy też pomagając w uzyskaniu opinii.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich osób twórczych, bez względu na formę zatrudnienia, które jeszcze nie korzystają z naliczania PKUP. Są to w szczególności programiści, analitycy, graficy, projektanci itp.

Kto stoi za projektem?

Serwis ebadu.pl to nowy projekt naszej firmy WiLabs. Znamy charakter pracy R&D jako że sami działamy w tym obszarze. Postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z innymi, pomagając w pełnym wykorzystaniu twórczego charakteru pracy.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt ujrzał światło dzienne w czerwcu 2013. Platforma jest już w pełni funkcjonalna i jest wdrażana u pierwszych klientów.

Jakie są plany rozwoju?

Będziemy cały czas udoskonalać nasz serwis, dopasowywać go do indywidualnych preferencji klientów. Planujemy też udostępnić go osobom pracującym na własny rachunek, które potrzebują właściwej ewidencji swoich prac.

Startupy

Dodaj startup