EduEduOnline.pl

edukacja
ul. Neseberska 3 / 60, 02-758 Warszawa
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
inny, usługi premium
Udostępnij:

EduEdu to nowoczesna szkoła językowa oferująca kursy językowe online łącząca najnowsze technologie w nauczaniu z najwyższą efektywnością nauki.

Czym jest Wasz projekt?

EduEdu to nowoczesna szkoła językowa oferująca kursy językowe online łącząca najnowsze technologie w nauczaniu z najwyższą efektywnością nauki. To połączenie wszystkich zalet nauki z lektorem na żywo na zasadzie pełnej interakcji z bogactwem możliwości e-learningu oraz telefonów komórkowych. Kładziemy także nacisk na społecznościowy wymiar naszego projektu - prowadzimy profil FB (już ponad 3600 fanów), kanał YouTube, uczestniczymy w projekcie językowym Let's Newsweek, tworzymy wiele dostępnych dla wszystkich multimediów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Problem z dostępnością nauki języków obcych dla osób:

  • spoza dużych aglomeracji miejskich (brak dostępu do kursów stacjonarnych),
  • nie chcących tracić czasu na uciążliwe dojazdy na zajęcia stacjonarne,
  • chcących rozwijać się młodych matek,
  • seniorów (prostota obsługi),
  • młodzieży (kursy maturalne i gimnazjalne),
  • Polaków mieszkających za granicą.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Grupy jak określono powyżej, ale usługa skierowana jest w do wszystkich internautów. Aktualnie staramy się wejść z usługą na rynki zagraniczne.

Kto stoi za projektem?

Grupa metodyków mających duże doświadczenie w nauce języka online oraz właściciel - pasjonat nowych technologii.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Firma została założona w kwietniu zeszłego roku, pełną funkcjonalność osiągnęła w grudniu 2011 roku. Aktualnie dzięki e-marketingowi oraz współpracy z partnerem (Newsweek) szykujemy się do sezonu sprzedaży w branży edukacyjnej (sierpień - październik). W chwili obecnej uczymy już pierwsze grupy oraz klientów indywidualnych.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym sezonie edukacyjnym chcemy uzyskać pełne samofinansowanie oraz zysk pozwalający na dalsze inwestycje w e-marketing. Pracujemy nad wejściem na rynki: chiński, turecki, ukraiński i rosyjski. Do końca roku planujemy rozszerzenie oferty o język hiszpański, niemiecki, prawdopodobnie chiński.

Startupy

Dodaj startup