eKolportaż

transport i komunikacja, płatności i rozliczenia, informatyka i programowanie, marketing i reklama, e-commerce, biznes i finanse, aplikacje
www.ekolportaz.pl
Finansowanie:
dotacja z UE, inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

System eKolportaż jest pośrednikiem pomiędzy: klientami którzy zlecają wykonanie usług kolportażu bezadresowego, czyli ulotkowania (mieszkania, domy, osiedla, miasta, dzielnice) na terenie całego kraju. a wykonawcami-dystrybutorami, którzy wykonują zlecone przez klienta akcje ulotkowe. W systemie może zarejestrować się potencjalny klient, który dokonuje wyceny i zlecenia on-line oraz potencjalny dystrybutor, który podczas rejestracji określa cennik i rejony, na których system eKolportaż będzie pośredniczył w sprzedaży, obsłudze.

Jaki problem rozwiązujecie?

Przede wszystkim jest to pierwszy system (brak konkurencji), za pośrednictwem którego klient może samodzielnie, bez wychodzenia z domu, biura, bez czasochłonnych kontaktów telefonicznych i mailowych zaplanować, zlecić, wycenić i śledzić rezultaty akcji ulotkowych na terenie osiedli, miast. Kolportaż odbywa się do skrzynek pocztowych, pod drzwi mieszkań lub do domków jedno i wielorodzinnych. System odciąża też właścicieli, pracowników firm dystrybucyjnych od czasochłonnych rozmów, wycen i organizacji zleceń. System automatycznie wycenia klientowi akcję na wybranych rejonach Kraju i przygotowuje kompletne zlecenie dystrybutorowi. System posiada moduły do zarządzania: - rejonami w których wykonywane są usługi - rozliczeniami - cennikami - czasem pracy

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy mniejszym klientom, którzy często zlecają wykonanie akcji ulotkowych małym, nieprofesjonalnym wykonawcom. Nie istnieje podobny system wśród firm konkurencyjnych. Komunikacja z Klientem w standardowym modelu polega na: - spotkaniu wykonawcy z klientem - zarysowywaniu map, podczas spotkania - na kartkach - wysyłce klientowi map narysowanych na bazie map samochodowych Powyższe działania są czasochłonne i niedokładne. My zmieniamy formę obsługi klienta o 180 stopni. 100% on-line.

Kto stoi za projektem?

Spółka celowa, dotowana z programu "Dotacje na innowacje" w działaniu 8.1.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wystartował na początku 2014 roku. Dotacja, projekt miał trwać 2 lata i obecnie zamknęliśmy rozliczenia z PARP. W tym momencie spółka jest na etapie trzyletniego utrzymania projektu.

Jakie są plany rozwoju?

Promocja systemu, usług. Osiągnięcie jak największych zysków w 2016, 2017 i 2018 roku. Sprzedaż firmy wraz z systemem większemu podmiotowi.

Startupy

Dodaj startup