ememoria.pl

inna, edukacja
http://ememoria.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
inny, usługi premium
Udostępnij:

Nasz startup jest tzw. stroną pamięci, która pozwala odczytać na ekranie urządzenia mobilnego wspomnienie o bliskim stojąc tuż przy nagrobku, zawierające jego biografię oraz fotografie udostępnione przez najbliższą rodzinę za pomocą powiązanego ze wspomnieniem Fotokodu.

Branża: inna

Finansowanie: inwestor prywatny, własne

Model biznesowy: inny, usługi premium

Adres: www.ememoria.pl

 

 

Czym jest Wasz projekt?

Nasz startup jest tzw. stroną pamięci, która pozwala odczytać na ekranie urządzenia mobilnego wspomnienie o bliskim stojąc tuż przy nagrobku, zawierające jego biografię oraz fotografie udostępnione przez najbliższą rodzinę za pomocą powiązanego ze wspomnieniem Fotokodu. Pozwala odczytać biografię, udostępnione zdjęcia oraz dopisać się do listy osób, które odwiedziły wspomnienie. Osoba będąca bliską rodziną bądź przez nią upoważniona może automatycznie utworzyć wspomnienie oraz szybko otrzymać przesyłką Fotokod gotowy do umieszczenia na nagrobku.

Jaki problem rozwiązujecie?

Głównym celem naszej usługi jest uwiecznienie wspomnień, usługa ta stanowi uzupełnienie dla powszechnych nagrobków, które mają na celu uwiecznić pamięć o spoczywających w nich bliskich. "Wspomnienie ememoria.pl" Pozwala w szczególności poznać historię osoby będącej naszym dalekim krewnym bądź dawnym znajomym którego nagrobek odwiedzamy, możemy dowiedzieć się więcej o nim z zamieszczonych we wspomnieniu historii udostępnionej przez jego najbliższych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt kierujemy do wszelkich rodzin, które mogą tworzyć wspomnienia o bliskich dając możliwość ich poznania innym odwiedzającym cmentarny nagrobek.

Kto stoi za projektem?

Projekt realizuje firma GAVIN GROUP budująca aplikacje webowe pod kierownictwem Mateusza Gawin zajmującego się wdrażaniem i rozwojem marki.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt powstał dwa lata temu mając początkowo na celu badanie rynku do wdrożeniem usługi, równoległe tworząc plany marketingowe, dzięki którym pozyskano setki nowych zainteresowanych klientów.

Jakie są plany rozwoju?

W naszych planach szczególnie obieramy kierunek na rynek mobilny mający wyszczególnienie do kompatybilności odczytywania utworzonych wspomnień na ekranach urządzeń.

Startupy

Dodaj startup