emonit.pl

biznes i finanse
http://emonit.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Nasza aplikacja, emonit.pl, pomoże każdej firmie lepiej zarządzać należnościami i zobowiązaniami. Wysyła ona automatyczne powiadomienia o fakturach poprzez email, sms, wiadomość głosową, fax czy list.

Czym jest Wasz projekt?

Nasza aplikacja, emonit.pl, pomoże każdej firmie lepiej zarządzać należnościami i zobowiązaniami. Wysyła ona automatyczne powiadomienia o fakturach poprzez email, sms, wiadomość głosową, fax czy list. Użytkownik może w prosty sposób sam stworzyć procedurę monitów: czy przypomnieć smsem przed terminem czy w dniu terminu wysłać maila czy połączyć te dwa kroki. Aplikację można obsługiwać dodając dane ręcznie lub zaimportować je z systemu księgowego.

Jaki problem rozwiązujecie?

Zatory płatnicze - jedna z głównych barier rozwoju, zarówno mikro, jak i dużej firmy. Przedsiębiorstwa często nie mają środków, czasu czy chęci by utrzymywać stały kontakt z kontrahentem i przypominać mu o przekroczeniu terminu zapłaty. Oferujemy pełne zautomatyzowanie działań, które pozwoli na stałe powiadamianie partnerów biznesowych, także przed terminem płatności. Takie rozwiązanie ułatwi pracę małego przedsiębiorcy, który musi przeznaczyć czas na rozwinięcie biznesu oraz dużych działów księgowych, które zostaną odciążone o czynność czasochłonnego powiadamiania.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do każdej firmy, która chce się dokładniej zająć swoimi fakturami oraz szybciej odzyskiwać swoje pieniądze. Szczególnie do przedsiębiorstw, które: - chcą oszczędzić pieniądze (na dodatkowym pracowniku, windykacji, kosztach wysyłki monitu), - chcą oszczędzić czas (szczególnie pracownika, który ma ważniejsze zadania do wykonania w ciągu dnia), - chcą utrzymać dobre relacje z kontrahentami, nie denerwując ich osobistym powiadamianiem.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi firma z branży IT z Krakowa. Nasz projekt został zakwalifikowany na warsztaty do Spin School, gdzie dostaliśmy feedback od świetnych mentorów: Piotra Wilama oraz Marcina Szeląga.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Pełna wersja aplikacji jest już testowana u paru firm, wysyłając codziennie monity do wielu firm. W najbliższych miesiącach planujemy udostępnić całą funkcjonalność oraz możliwość rejestracji.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy stać się najpopularniejszą aplikacją tego typu, która będzie kompleksowo podchodzić do zarządzania należnościami. Planowane jest wdrożenie modułu statystyk, który pozwoli analizować strukturę należności/zobowiązań oraz umożliwienie importu danych z czołowych systemów księgowych.

Startupy

Dodaj startup