EpicTV.pl

rozrywka
www.epictv.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

EpicTV.pl jest nowym portalem rozrywkowym, zawierającym codziennie aktualizowany zbiór śmiesznych, oryginalnych, wzruszających, intrygujących oraz całkiem poważnych filmików.

Czym jest Wasz projekt?

EpicTV.pl jest nowym portalem rozrywkowym, zawierającym codziennie aktualizowany zbiór śmiesznych, oryginalnych, wzruszających, intrygujących oraz całkiem poważnych filmików. Zaletą naszego portalu jest możliwość filtrowania filmów wg. wybranej kategorii i oglądania tylko tego, co tak na prawdę nas interesuje. Można również dodać własne propozycje filmów, są one ręcznie moderowane.

Jaki problem rozwiązujecie?

Obecnie pojawiające się portale rozrywkowe oferują wielki mieszany worek, wśród którego internauta musi wybierać to co go interesuje. EpicTV.pl daje możliwość w prosty sposób wybierać to co chcemy oglądać, odsiewając rzeczy nas nieinteresujące. Dla przykładu, lubimy oglądać filmy o zwierzętach, mamy taką kategorię. Interesują nas Faile - Voila! Chcemy mieć wszystko w jednym miejscu i oto mamy. A to wszystko w najprostszej formie, tak by oglądanie było czystą przyjemnością.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Dla wszystkich wykluczając dzieci w wieku 0-16 lat. Szkoda ich młodości na internet :)

Kto stoi za projektem?

Dwoje przyjaciół pracujących razem. Jeden zajmujący się portalem od strony technicznej, drugi odpowiada za content i reklamę.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Portal jest na etapie zakończonym pod względem funkcjonalności, natomiast w związku z tysiącami pomysłów, pozostaje otwarty na dalsze usprawnienia i innowacje.

Jakie są plany rozwoju?

Docierać do coraz większej widowni, wprowadzać coraz to lepszy content oraz tworzyć nowe kategorie filmów tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Startupy

Dodaj startup