Ergo.Space

inna, zdrowie i uroda, lifestyle
ergo.space/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Ergo.Space to produkt fizyczny, stworzony z myślą o wszystkich uzytkownikach macbooków i laptopów. Jest to lekka, przenośna, drewniana, ergonomiczna podstawka pod laptopa i macbooka, która poprawia ergonomię pracy na laptopie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Podstawka ergo.space poprawia ergonomię pracy. Ekran na poziomie oczu, plecy całkowicie oparte o fotel, oparcie odchylone nawet 20% do tyłu (od pionu) całkowicie zmieniają sposób pracy na komputerze. Dzięki temu rozwiązaniu praca na laptopie jest wygodniejsza i nie garbimy się przed komputerem. Niewielkie rozmiary umożliwiają przenoszenie podstawki i wygodną pracę gdziekolwiek jesteśmy

Do kogo kierujecie swój projekt?

Podstawka dedykowana jest wszystkim użytkownikom, którzy pracują na laptopie lub macbooku. Podstawka może być wykorzystywana jako dodatek do laptopa - dzięki odpowiedniej wysokości ekran znajduje się na poziomie oczu i można ją postawić obok monitora zewnętrznego.

Kto stoi za projektem?

Podkładka została stworzona i zaprojektowana w Polsce. Produkowana jest również w Polsce. Twórcą podkładki jest Rafath Khan, programista, który spędza wiele godzin przed komputerem.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Podstawka jest już dostępna w sprzedaży i ze względu na ograniczony budżet testujemy różne formy marketingu.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy wyjść z produktem poza Polskę i sprzedawać podstawkę na całym świecie - najpierw Europa, potem USA.

Startupy

Dodaj startup