Esco project

rozrywka, turystyka, zakupy grupowe, aplikacje
http://escoproject.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo, freemium, usługi premium, reklama
Udostępnij:

Esco project jest to innowacyjna aplikacja, dzięki której po włączeniu, otrzymasz listę lokali które są w pobliżu twojego miejsca oraz przechodząc obok ulubionego klubu, restauracji, czy też innego ustawionego przez siebie typu kategorii.

Czym jest Wasz projekt?

Esco project jest to innowacyjna aplikacja, dzięki której po włączeniu, otrzymasz listę lokali które są w pobliżu twojego miejsca oraz przechodząc obok ulubionego klubu, restauracji, czy też innego ustawionego przez siebie typu kategorii. Otrzymasz sms zawierającego treść, specjalnie przygotowaną przez właściciela tego oto Obiektu, dzięki czemu po pokazaniu go, pracującej tam osobie, otrzymasz niespodziankę w postaci darmowego kuponu na oferowane przez nich np. usługi lub dużą zniżkę.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki aplikacji osoby będące poza domem szybko mogą znaleźć lokal w którym mogą zjeść lub znaleźć imprezę która znajduje się w jego pobliżu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Głównie chodzi o osoby młode lecz projekt jest kierowany do wszystkich osób studentów, turystów, itp.

Kto stoi za projektem?

Sam jestem pomysłodawcą oraz pomysłotwórcą.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt był przygotowywany kilka miesięcy, obecnie działa i jest w fazie beta. Testowana cały czas jest aplikacja aplikacja i są wprowadzane poprawki.

Jakie są plany rozwoju?

Na początku plan zakłada stworzenie bazy lokali w centrum miasta Kraków, następnie jest Wrocław i Warszawa.

Startupy

Dodaj startup