Espago - ekspres do płatności

płatności i rozliczenia, biznes i finanse, aplikacje
http://www.espago.com/
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Espago to aplikacja SaaS obsługująca płatności cykliczne i abonamentowe. Jednak same płatności to nie wszystko - oferujemy także funkcjonalny panel Espago Bill do zarządzania tymi opłatami, w którym możemy między innymi komunikować się z pojedynczym klientem oraz całymi grupami, wystawiać e-faktury,

Czym jest Wasz projekt?

Espago to aplikacja SaaS obsługująca płatności cykliczne i abonamentowe. Jednak same płatności to nie wszystko - oferujemy także funkcjonalny panel Espago Bill do zarządzania tymi opłatami, w którym możemy między innymi komunikować się z pojedynczym klientem oraz całymi grupami, wystawiać e-faktury, a także uruchomić system windykacyjny dla klientów zalegających z opłatami. Ponadto w Espago Bill możemy nadać dostęp dla wielu użytkowników - nie tylko dla klientów, ale także dla naszych współpracowników. Dzięki temu zarządzanie na wielu poziomach w jednej firmie jest w pełni zintegrowane.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pomysł na naszą aplikacje powstał z potrzeby, którą zauważyliśmy zarówno po stronie klientów, jak i przedsiębiorców. Praktycznie każdy korzysta z usług firm, które rozliczają się w systemie cyklicznym. Biorąc ten fakt pod uwagę, zauważyliśmy, że nie ma jednego kompleksowego narzędzia na polskim rynku, które umożliwiłoby szybkie i łatwe rozliczanie za te usługi - mówi Katarzyna Paprzycka-Lis, prezes spółki PSP Polska, do której należy serwis Espago.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Espago to usługa skierowana do podmiotów, które rozliczają się ze swoimi klientami cyklicznie. Są to przede wszystkim abonamenty oferowane przez dostawców mediów i zarządców nieruchomości. Jednak naszą ofertę kierujemy także do instytucji i placówek, w których klient rozlicza się w nierównomiernych okresach czasowych - mogą to być dla przykładu opłaty w przedszkolach, czesne w szkołach, karnety w klubach fitness czy serwisy oferujące subskrypcje płatnych aplikacji.

Kto stoi za projektem?

Projekt spółki PSP Polska do której należy Espago jest współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Nasza aplikacja jest w fazie końcowej - nanosimy ostatnie poprawki, ponadto aktualnie jesteśmy w fazie testów beta jednak już teraz można zapisać się do naszego newslettera, w którym będziemy na bieżąco informować o postępach rozwoju aplikacji. Zapraszamy także do udziału w testach - nie wszystkie funkcjonalności będą dostępne, ale większość z nich będzie można wypróbować.

Jakie są plany rozwoju?

Stale rozwijać funkcjonalności dostępne na Espago Bill, ponadto za kilka tygodni do naszej aplikacji będziemy implementować automatyczne płatności cykliczne (recurring payments).

Startupy

Dodaj startup