Eventool

turystyka
www.eventool.pl
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
inny, abonament, reklama
Udostępnij:

Eventool to innowacyjny serwis łączący osoby planujące wydarzenie biznesowe, konferencję, czy wyjazd szkoleniowy z dostawcami usług. Z serwisu można korzystać na 2 sposoby: jako organizator wydarzenia lub dostawca usług z branży MICE (hotel, firma eventowa, cateringowa, restauracja).

Czym jest Wasz projekt?

Eventool to innowacyjny serwis łączący osoby planujące wydarzenie biznesowe, konferencję, czy wyjazd szkoleniowy z dostawcami usług. Z serwisu można korzystać na 2 sposoby: jako organizator wydarzenia lub dostawca usług z branży MICE (hotel, firma eventowa, cateringowa, restauracja). Nowoczesne narzędzia platformy pomogą szczegółowo zaplanować wydarzenie, stworzyć jego harmonogram i zbudować zapytanie ofertowe, które zostanie automatycznie wysłane do usługodawców spełniających kryteria wyszukiwania.

Jaki problem rozwiązujecie?

Baza ma za zadanie skrócenie czasu i procesu poszukiwania odpowiedniego obiektu oraz maksymalizację korzyści ob stron. Żadna z istniejących obecnie baz nie posiada tak zautomatyzowanego oraz zaawansowanego systemu wyszukiwania obiektów spełniających warunki organizatora. Podobnie, nie umożliwiają one komunikacji w obrębie serwisu ani też negocjacji finansowych, które w ramach Eventool można prowadzić bez ograniczeń.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Eventool kierowany jest zarówno do pracowników branży MICE oraz działów HR. Jako organizator eventu/szkolenia może zgłosić się każdy, niezależnie od wielkości grupy, którą wysyła się w podróż. Po drugiej stronie kanału komunikacji stoją obiekty branży MICE - hotele, restauracje, firmy eventowe oraz cateringowe jako dostawcy usług. Serwis najbardziej przysłuży się organizatorom wyjazdów, którym zaoszczędzi czas oraz managerom hoteli, którzy dostaną bardzo szczegółowe i kierowane bezpośrednio i docelowo do nich samych zapytania ofertowe.

Kto stoi za projektem?

Założycielem Eventool jest Paweł Chybel.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Baza ruszyła na początku listopada, dziś natomiast liczy już niemal 250 obiektów. Z dnia na dzień przybywają nowe hotele oraz centra konferencyjne. Niebawem zaproszeni zostaną organizatorzy wydarzeń, którzy na powitanie będą mogli wziąć udział w konkursie motywującym do korzystania z serwisu.

Jakie są plany rozwoju?

W przyszłości planuje się rozszerzenie działalności na kraje ościenne, a w następnej kolejności coraz bardziej odległe kraje europejskie. Działania w obrębie serwisu skupią się również na poszerzaniu bazy i wprowadzaniu kolejnych udogodnień. Planuje się również otworzyć zakładkę z kompendium wiedzy na temat eventów, organizacji imprez grupowych itp.

Startupy

Dodaj startup