eWindykator

płatności i rozliczenia, informatyka i programowanie, biznes i finanse, produktywność
www.ewindykator.pl
Finansowanie:
dotacja z UE, inwestor prywatny
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

eWindykator.pl to platforma do automatycznej wysyłki powiadomień windykacyjnych. Użytkownik może zaimportować dane swoich Klientów, a potem, na ich podstawie, wysłać spersonalizowane wiadomości do tysięcy kontrahentów w jednej chwili.

Czym jest Wasz projekt?

eWindykator.pl to platforma do automatycznej wysyłki powiadomień windykacyjnych. Użytkownik może zaimportować dane swoich Klientów, a potem, na ich podstawie, wysłać spersonalizowane wiadomości do tysięcy kontrahentów w jednej chwili. Dane mogą być zaciągnięte z plików Excel lub poprzez wtyczki z programów księgowych. Osoba zajmująca się płatnościami w firmie decyduje jak i kiedy Klienci będą dostawać powiadomienia. Na stronie dostępne są gotowe szablony zawierające wezwania, ponaglenia czy upomnienia. Można również stworzyć własną treść monitów z wykorzystaniem zaimportowanych danych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Wiele przedsiębiorstw ma problem z opóźniającymi się płatnościami. Jeżeli wpływy są podzielone na wielu Klientów o stosunkowo niewielkich płatnościach ich windykacja jest utrudniona. Powiadomienia wysyłane indywidualnie generują za duże koszty i zajmują zbyt dużo czasu. System powstał w odpowiedzi na potrzebę przypominania w łatwy sposób wielu Kontrahentom o ich zaległych płatnościach.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Taki system musi posiadać każda firma pobierająca abonamenty i inne cykliczne płatności. Inwestycja w wykorzystanie platformy uzależniona jest od ilości wysyłanych komunikatów. Dzięki temu eWindykator z sukcesem zastępuje drogie rozwiązania dedykowane, niedostępne dla małych i średnich przedsiębiorców.

Kto stoi za projektem?

Firma NetInteractive, której szef po wdrożeniach kilku dedykowanych aplikacji windykacyjnych w firmach z różnych branż, zdecydował się na stworzenie uniwersalnej platformy dostępnej dla każdego.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

System jest już w pełni gotowy (po fazie testów) i dostępny na stronie www.eWindykator.pl. Z powodzeniem wykorzystują go już pierwsi klienci.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy rozbudować dostępne kroki w procedurze windykacyjnej w ramach projektu w Polsce oraz udostępnić wersję platformy

Startupy

Dodaj startup