fachowisko.pl

inna, marketing i reklama
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

fachowisko.pl to portal ogłoszeniowy przeznaczony dla fachowców z branż pracujących dla budownictwa takich jak (budowa, remonty, wykończenia, wyposażenia, projektowanie, aranżacje wnętrz, rewitalizacje ogrodów, pogotowie elektryczne, pogotowie hydrauliczne i wiele innych branż, które zajmują się usługami dla naszego domu. Użytkownikami są firmy, które świadczą usługi fachowców pracujących jako instalatorzy, montażyści, budowlańcy, hydraulicy, murarze, elektrycy, ogrodnicy i inni. Użytkownik fachowiec wystawia ofertę swoich usług, może odpowiadać na zlecenia klientów oraz korzystać z narzędzi przeznaczonych dla fachowca, które sprawiają że zarządzenia zleceniami jest łatwiejsze - również tymi zdobytymi poza portalem fachowisko.pl.

Jaki problem rozwiązujecie?

fachowisko.pl rozwiązuje problem ze znalezieniem odpowiedniego fachowca. Szybko, sprawie i z wolnym terminem. Dzięki inteligentnemu systemowi doboru ofert portal jest w stanie przedstawić klientowi poszukującemu fachowca tylko te oferty, które odpowiadają kategorii poszukiwanego fachowca oraz lokalizacji świadczenia usług. Ponad to portal bazuje na opiniach fachowca wystawianych przez jego klientów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Odbiorcami produktu są dwie grupy użytkowników. Z jednej strony klient poszukujący fachowca, a z drugiej strony fachowiec, który wystawia ofertę swoich usług. Klient poszukujący otrzymuje spersonalizowane oferty wykonawców, których szuka, a fachowiec otrzymuje zlecenia tylko te które wpisuje się w jego profil działalności.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Modelem binesowym jest freemium. Klien poszukujący fachowca nie musi nawet zakładać konta. Natomiast fachowiec tworząc konto w portalu otrzymuje 30 dni darmowego konta premium, które może przedłużyć po upływie tego czasu lub przełączyć się na konto darmowe. Konto darmowe zapewnia widoczność oferty w portalu w podstawowym zakresie. Wszystkie funkcje zaawansowane są dostępne po wykupieniu konta premium. Konto premium można uzyskać również aktywnie uczestnicząc w programach lojalnościowych.

Kto stoi za projektem?

Portal fachowisko.pl stworzyła firma "fachowisko.pl – Bartłomiej Kreczmer".

Startupy

Dodaj startup