FerPay

płatności i rozliczenia, biznes i finanse
https://ferpay.com/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

FerPay to dynamicznie rozwijający się serwis, oferujący szybkie i bezpieczne przekazy pieniężne do Polski. Posiadamy bogatą i korzystną finansowo ofertę przygotowaną specjalnie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Z nami szybko wspomożesz rodzinę, zapłacisz rachunki, opłacisz zobowiązania.

Czym jest Wasz projekt?

FerPay to dynamicznie rozwijający się serwis, oferujący szybkie i bezpieczne przekazy pieniężne do Polski. Posiadamy bogatą i korzystną finansowo ofertę przygotowaną specjalnie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Z nami szybko wspomożesz rodzinę, zapłacisz rachunki, opłacisz zobowiązania. Ferpay współpracuje z wszystkimi bankami w Polsce, w tym z bankiem BPH, Bankiem Pocztowym oraz Pocztą Polską. W Wielkiej Brytanii współpracujemy z jednym z największych brytyjskich banków – Barclays PLC. Ferpay Ltd jest również pod stałym nadzorem Komisji Regulacji Rynków Finansowych (FSA).

Jaki problem rozwiązujecie?

Do tej pory na rynku brakowało serwisu, który oferowałbym tak zróżnicowaną ofertę szybkich przelewów do Polski. Przykładowo w opcji "Przelew express" jako jedyni na rynku przekazujemy pieniądze na dowolne polskie konto w niecałe 10 minut - pieniądze są do pobrania praktycznie po kilku minut od momentu zlecenia przez klienta. Ponadto przy rejestracji nie wymagamy dokumentów oraz rachunków potwierdzających tożsamość.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do Polonii mieszkającej na Wyspach oraz dla każdego, kto chce szybko przelać pieniądze z Anglii do Polski.

Kto stoi za projektem?

Prywatny inwestor.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Działamy od grudnia 2012 roku, a z dnia na dzień przybywa nam klientów. Wzrasta liczba nowych użytkowników jednak widzimy także spory ruch od klientów, którzy raz skorzystali z naszych usług i regularnie do nas wracają.

Jakie są plany rozwoju?

Za kilkanaście tygodni serwis będzie przetłumaczony na język angielski i poszerzymy swoje usługi o inne kraje Unii Europejskiej. Trwają także prace nad FerPay Business - międzynarodowe przelewy dedykowane dla biznesu.

Startupy

Dodaj startup