Fitqbe

sport, zdrowie i uroda, społeczność, aplikacje
www.fitqbe.com
Finansowanie:
business angels, akcelerator
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Fitqbe zapewnia pracownikom narzędzia, które pomagają im budować nawyki w zakresie zdrowego trybu życia. Dzięki prostej w użyciu, grywalizacyjnej platformie internetowej, firma kultywuje codzienne nawyki, które pomagają ludziom rozwijać się w pracy i we wszystkich aspektach życia. Zapewniamy dobrą zabawę, lepszą jakość życia dla pracowników i poprawę ich kondycji zdrowotnej, jednocześnie zwiększając ich produktywność oraz przywiązanie do firmy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Fitqbe tworzą ambitni ludzie ukształtowani przez sport, którzy na bazie własnych doświadczeń oraz potrzeb wynikających z dynamicznych zmian rynku postanowili stworzyć innowacyjną platformę web&mobile wprowadzającą sport do życia codziennego firm. Naszą misją jest integrować oraz motywować pracowników do prowadzenia aktywnego stylu życia, poprzez budowanie społeczności, organizując wydarzenia sportowe oparte na zdrowej rywalizacji tudzież obieraniu wspólnego celu, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy. Jesteśmy pewni, że wdrażanie działań sportowych w firmach jest idealnym sposobem do podnoszenia motywacji i produktywności firmy oraz obniżania poziomu takich problemów jak fluktuacja kadry, zwolnienia lekarskie, brak przywiązania do firmy, czy niezadowolenie z pracy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do firm i ich pracowników. W przyszłości mamy zamiar rozszerzać grono odbiorców.

Kto stoi za projektem?

Tomasz Chaciński - Founder/CEO - odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązania; Krystian Krzywda - Frontend Developer; Mateusz Błaszczyk - Backend Developer

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie współpracujemy z ponad 20 firmami i mamy w swojej platformie już ponad 20 000 użytkowników, jest to bardzo dobry wynik, najlepsze jednak wciąż przed nami.

Jakie są plany rozwoju?

W tym roku planujemy wzrost użytkowników platformy o ponad 150%. Planujemy również dynamiczną i szeroką komercjalizację produktu nie tylko w Polsce ale i poza granicami naszego kraju.

Startupy

Dodaj startup