Flipit.com

marketing i reklama, e-commerce
http://www.flipit.com/pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Celem Flipit.com jest stworzenie globalnego i innowacyjnego serwisu oferującego niezwykłe doznania związane z korzystaniem z kuponów na zakupach w sieci. W planach Flipit.com będzie posiadał ponad 50 wersji, każda w innym lokalnym języku.

Czym jest Wasz projekt?

Celem Flipit.com jest stworzenie globalnego i innowacyjnego serwisu oferującego niezwykłe doznania związane z korzystaniem z kuponów na zakupach w sieci. W planach Flipit.com będzie posiadał ponad 50 wersji, każda w innym lokalnym języku. Na tych stronach, internauci znajdą unikalną kombinację kuponów wygenerowanych przez zarówno zarejestrowanych użytkowników jak i pracowników naszej redakcji. Wszystkie oferowane kupony na Flipit.com są całkowicie darmowe i mają na celu pomóc naszym użytkownikom zaoszczędzić pieniądze.

Jaki problem rozwiązujecie?

Naszym celem było stworzenie globalnej i dostosowującej się platformy skupiającą swoją uwagę wokół tematyki kuponów i oszczędności. Chcielibyśmy, aby to środowisko umożliwiało nam słuchać naszych użytkowników i łatwo dostosowywać się do ciągle zmieniających się preferencji potrzeb naszych gości. Ponadto, naszym zdaniem, rynek kuponowy powinien dostarczać więcej zabawy oraz być bardziej spersonalizowany. Chcielibyśmy, aby nasi użytkownicy posiadali pełną kontrolę nad tym jakie kupony widzą oraz kiedy i gdzie są one dostarczane.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt jest skierowany do wszystkich internautów lubiących zaoszczędzić na swoich zakupach. W naszym serwisie oferujemy przeróżne kody rabatowe na różne okazje, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Flipit.com będzie stale zmieniany i dostosowany tak, aby możliwie zawsze oferować jak najlepsze doświadczenia z kuponami. Obecnie oferujemy najwygodniejszy i najczytelniejszy przegląd kodów rabatowych w internecie oraz możliwość filtrowania kodów rabatowych, tak aby nasi użytkownicy dostawali tylko te, którymi są zainteresowani.

Kto stoi za projektem?

Flipit.com jest projektem firmy Imbull B.V, firmy odpowiedzialnej za największy serwis kuponowy w Holandii. Obecne portale, zarządzane przez Imbull, służą miesięczne prawie milionowi odwiedzającym. Ta publiczność składa się głównie z ludzi pochodzących z Holandii, Hiszpanii, Niemiec i Polski. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kuponowej oraz poprzez budowanie długotrwałych i silnych relacji ze współpracującymi sklepami internetowymi, jesteśmy w stanie zaoferować naszym użytkownikom ekskluzywne i wyjątkowe zniżki.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Nasza przygoda z Flipit.com rozpoczęła się już ponad rok temu, jednak dopiero pod koniec maja bieżącego roku strona wystartowała na żywo. Łącznie ponad 10,000 godzin zostało przeznaczonych na rozwój Flipit, tak aby był najszybszym i najbardziej przyjaznym dla użytkowników portalem kuponowym.

Jakie są plany rozwoju?

Flipit.com będzie stale rozwijaną platformą, stąd finału jeszcze nie znamy. Może doprowadzi nas to do stworzenia aplikacji kuponowej opartej na geolokalizacji dla Google Glass. A może skończymy na oferowaniu usługi pocztowej, która będzie dostarczać spersonalizowane kupony wprost do drzwi naszych klientów. Finału jeszcze nie znamy, ale mamy nadzieję, że to nasi odwiedzający pomogą nam w kształtowaniu tego portalu. Będziemy uważnie słuchać potrzeb i uwag naszych gości oraz analizować dane statystyczne, w taki sposób, aby zawsze oferować najstosowniejsze oraz najistotniejsze kupony oraz usługi.

Startupy

Dodaj startup