Fogs.com

rozrywka
www.fogs.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Fogs to globalny portal rozrywkowy zawierający treści tworzone przez użytkowników i dla użytkowników. Strona umożliwia każdemu dodanie artykułu, video lub grafiki, a następnie czerpanie dochodów z wyświetlanej reklamy.

Czym jest Wasz projekt?

Fogs to globalny portal rozrywkowy zawierający treści tworzone przez użytkowników i dla użytkowników. Strona umożliwia każdemu dodanie artykułu, video lub grafiki, a następnie czerpanie dochodów z wyświetlanej reklamy. To co wyróżnia serwis to przyjazna forma wyświetlanych artykułów, podanych w formie ilustrowanych newsów i zabawnych rankingów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pozwalamy kreatywnym twórcom z całego świata na promowanie swojego talentu pisarskiego, reżyserskiego i graficznego. Udostępniamy platformę o dużym potencjale dla wszystkich osób, które mają coś ciekawego do powiedzenia, a przy okazji chcą w ten sposób zarobić. Idea serwisu zawiera się w trzech prostych krokach: 1 - dodaj treść 2 - pokaż ją czytelnikom 3 - zarabiaj

Do kogo kierujecie swój projekt?

Odbiorcą treści Fogsa może być osoba z każdego punktu na świecie mająca ochotę na odrobinę rozrywki. Jej zainteresowania nie muszą kręcić się wokół określonego tematu. Na stronie na pewno znajdzie coś dla siebie. Twórcą treści może być każda osobą operująca idealnym angielskim, która ma ochotę opowiedzieć światu o czymś ważnym, zabawnym, rozrywkowym.

Kto stoi za projektem?

Właścicielem Fogs.com jest spółka Red Sky – twórca m.in. cieszących się popularnością na całym świecie wyszukiwarek internetowych takich jak filestube.com, alternative.to, czy carocean.co.uk. Łącznie strony generują ponad 130 milionów unikalnych odwiedzin miesięcznie. Nowy projekt Fogs.com bogaty jest w ciekawy content rozrywkowo-edukacyjny, który ma potencjał dużego rezonansu w Social Media i dzięki temu generuje masowy ruch na strony tworzone przez użytkowników.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Startup firmy RedSky już dziś przyciąga zainteresowanie freelance writerów z całego świata, którzy podążając za trendami Internetu, dostarczają funny stories and weird news. Szeroki zakres kategorii dostępnych w serwisie daje duży potencjał twórczy pasjonatom wielu dziedzin, toteż poza typowo rozrywkowym contentem, Fogs.com oferuje bazę ciekawostek naukowych, foto-reportaży i mini-tutoriali. Ponadto, dużą motywacją dla rosnącej społeczności serwisu są regularne konkursy pozwalające wygrać dodatkową gotówkę i wypromować swoją twórczość w internecie.

Jakie są plany rozwoju?

Serwis poprzez działania marketingowe będzie w najbliższym czasie poszerzał swoją obecność. Skupiamy się głównie na krajach anglojęzycznych nie wykluczając jednak wszystkich pozostałych. Pragniemy w krótkim czasie pozyskać stałych, rozpoznawalnych autorów tworzących treści najwyższej jakości.

Startupy

Dodaj startup