GalaFirm.pl

biznes i finanse
www.galafirm.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, reklama
Udostępnij:

GalaFirm.pl to prosta zabawa w ranking polecanych firm, z podziałem na lokalizacje, branże i kategorie.

Czym jest Wasz projekt?

GalaFirm.pl to prosta zabawa w ranking polecanych firm, z podziałem na lokalizacje, branże i kategorie. Użytkownicy zamieszczają wizytówki swoich ulubionych i polecanychi firm. Zainteresowane firmy mogą wykupić abonament i zaprezentować pełną informację o firmie. Ranking polecanych firm układa się wg ilości poleceń. Serwis daje również możliwość prezentacji ofert promocyjnych, ofert pracy i ofert Polecaj-Zarabiaj.

Jaki problem rozwiązujecie?

Serwis prezentuje firmy polecane przez użytkowników. Firmy mają możliwość prezentowania swoich ofert, oraz tworzą własne grupy lojalnościowe. W profilu każdej firmy znajduje się lista polecających umożliwiająca kontakt z wybranymi polecającymi.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Zarówno do firm jak i użytkowników prywatnych.

Kto stoi za projektem?

Dwie osoby. Jest to nasz pierwszy pomysł w materii startup'ów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis uruchomiliśmy zaledwie kilka dni temu. Zarejestrowali się już pierwsi użytkownicy, mamy też już kilka pierwszych wykupionych abonamentów i reklam. Nie mamy jednak super wielkich oczekiwań wobec naszego pomysłu, bo zdajemy sobie sprawę, że konkurencją są zyliony katalogów firm w internecie. Być może prezentacja firm w formie rankingu spodoba się odbiorcom. Być może polecenia firm i możliwość budowania więzi z klientami dadzą dobre efekty. Jakie będą wyniki zobaczymy za jakiś czas. Najważniejsze dla nas jest to, że udało się zrealizować pomysł.

Jakie są plany rozwoju?

Na tę chwilę uruchamiamy pierwsze akcje promocyjne serwisu. Liczymy na Państwa uwagi, ewentualną krytykę i komentarze.

Startupy

Dodaj startup