Gamereer

kariera i rekrutacja, informatyka i programowanie, społeczność, aplikacje
gamereer.com/
Finansowanie:
business angels, dotacja z UE
Model biznesowy:
inny, abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Gamereer to nowatorska aplikacja klasy HRMS do zarządzania kompetencjami pracowników wykorzystująca mechanizmy gamifikacji i analityki HR. Dotychczasowi klienci zaufali nam ze względu możliwość lepszego wykorzystywania talentów pracowników oraz pokazywania im możliwości rozwoju kompetencji i kariery zawodowej. Jesteśmy także doceniani za oferowanie skutecznego systemu motywacji i nagradzania współpracowników.

Jaki problem rozwiązujecie?

80% firm w Polsce nie posiada żadnych ustrukturyzowanych informacji na temat kompetencji swoich pracowników. Jednym z najpopularniejszych sposobów stosowanych w firmach jest przechowywanie takich danych w Excelu, najczęściej w bardzo rozproszonej formie. Gamereer pozwala gromadzić takie dane i je analizować. Korzystanie z systemu pomaga w: - lepszym zarządzaniu talentami i wykorzystywaniu pełnego potencjału pracowników - zmniejszeniem współczynnika rezygnacji z pracy - przeniesieniem funkcji motywacyjnych z kadry zarządzającej na samych pracowników za pomocą gamifikacji - dostępie do zaawansowanej analizy pracowników, zespołów czy też całych działów

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasze rozwiązanie kierujemy do działów HR i osób zarządzających firmami, które chcą podejmować decyzje na podstawie konkretnych danych oraz zależy im na możliwości łatwego analizowania potencjału kadrowego w przedsiębiorstwie. Z rozwiązania mogą skorzystać zarówno mniejsze firmy, jak i duże korporacje. Rozwijamy także wersję aplikacji skierowaną do administracji publicznej oraz dla organizacji pozarządowych. Aplikacja jest dostępna w modelu SaaS lub jako white label.

Kto stoi za projektem?

Projekt powstaje w ramach spółki CRT Capital. Nad rozwojem aplikacji i sprzedażą pracuje 3 osobowy zespół. Udziałowcami w projekcie są także Marcin Piotr Kowalik Partner Zarządzający w Black Pearls VC oraz Jarosław Pilarczyk CEO polsk-norweskiej spółki B&T Signaal Poland

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Każdego dnia Gamereer pomaga w motywowaniu i skuteczniejszym zarządzaniu ponad 5000 pracownikami z kilkudziesięciu firm i organizacji z całej Polski. Naszym największym klientem do tej pory jest Flextronics International Poland. Gamereer został także nominowany do nagrody Startup of the year w polskiej edycji konkursu Central European Startup Awards.

Jakie są plany rozwoju?

W chwili obecnej rozwój aplikacji odbywa się dwutorowo. Z jednej strony tworzymy nowe moduły na potrzeby bardziej zaawansowanych działań po stronie klientów, z drugiej strony skupiamy się na klientach z sektora administracji publicznej rozszerzając gamę dostępnych funkcjonalności.

Startupy

Dodaj startup