Gdzie po lek

inna, zdrowie i uroda
www.GdziePoLek.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

GdziePoLek.pl to internetowa wyszukiwarka dostępności leków w aptekach stacjonarnych. Opracowana przez nas technologia pozwala prezentować dane dotyczące oferty aptek w czasie niemal rzeczywistym, dzięki czemu pacjenci otrzymują zawsze aktualną i wiarygodną informację na temat poszukiwanego leku.

Jaki problem rozwiązujecie?

Serwis GdziePoLek.pl to przede wszystkim odpowiedź na problem z dostępnością niektórych leków w polskich aptekach. Dotychczas, w przypadku trudności z realizacją recepty, pacjenci zmuszeni byli do uprawiania tzw. "turystyki aptecznej", czyli odwiedzania kolejnych aptek w poszukiwaniu niezbędnego produktu, co na pewno nie sprzyjało rekonwalescencji. Dzięki GdziePoLek.pl znalezienie apteki posiadającej na stanie potrzebny lek stało się dużo łatwiejsze.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt skierowany jest do osób szukających informacji o lekach w internecie oraz do aptek stacjonarnych, które chciałyby w ramach serwisu GdziePoLek.pl udostępniać pacjentom informację o dostępności produktów.

Kto stoi za projektem?

Projekt GdziePoLek.pl został stworzony przez polską firmę konsultingową Goldenberry (www.goldenberry.eu) i jest jej wyłączną własnością. Działalność Goldenberry obejmuje wsparcie strategiczne i technologiczne dla dużych firm, a jej konsultanci mają szczególnie duże doświadczenie w branży usług medycznych.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Strona internetowa została uruchomiona w maju 2015 roku. Zaczynaliśmy od kilkunastu aptek w Warszawie i okolicach, a obecnie współpracujemy już z około 150 aptekami w całym kraju.

Jakie są plany rozwoju?

W ciągu roku od uruchomienia serwisu (czyli do maja 2016 r.) planujemy zintegrować z GdziePoLek.pl co najmniej 1000 aptek.

Startupy

Dodaj startup